Medaile Za službu vlasti ČSSR, VM.44-II, malá stužka
Medaile Za službu vlasti ČSSR, VM.44-II
SNP - pamětní medaile na 20.výročí 1944/1964, VM.52
SNP - pamětní medaile na 20.výročí 1944/1964, VM.52, malá stužka
Pamětní medaile na 20 let osvobození - 1965, VM.53, malá stužka
Pamětní medaile 50 let KSČ 1921 - 1971, VM.56, pamětní medaile Vítězný únor 1948 - 1973, VM.57 2ks
Medaile Za obětavou práci pro socialismus, VM.62, stužka s miniaturou
Svaz protifašist.bojovníků - zlatá medaile, VM.217a
Svaz protifašist.bojovníků - stř. medaile, VM.217b
Svaz protifašist.bojovníků - stř. medaile, VM.217b, postříbřený bronz, poškozená původní etue
Československo - odznaky vojenských akademií
Vojenská akademie ČSSR - typ 1960 - absolventský, výroba Kremnica, postříbřený tombak, Bartko.51, Krubl.tab.5 (text str.31)
Československo - odznaky vojenských specialistů
Litá napodobenina odznaku za výtečné řízení útočných vozidel, Nesign., kompozice olova a cínu 53x65 mm (údajně provizorní polní výroba, cca 1945)
2
Československo - čepicové a rozlišovací odznaky
Čepicový odznak - typ 1930 - důstojník zbraní, Ves.C30.Ba
Československo - odznaky branných organizací
Košice 1936 - SS (Stráž svobody) - Za brannosť národa a štátu 20.IX., Nesign., postř. bronzový plech 18x40 mm s jehlicí
SB (Svaz brannosti) - kruhový odznak, Nesign., mosaz 25 mm s dvěma upínacími patkami 2ks
Svaz stráže svobody b.l. - Silou k demokracii, demokracií k moci, Nesign., bronzový plech 25x28 mm s jehlicí
Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Zborov 1917 - 1937, Sign.Mincovna Kremnica, masivní bronz 22x30 mm s jehlicí
Československo - různé
Tyršův odznak zdatnosti - dvě různé varianty, podobné jako Krubl.tab.28 (text str.55), typ se šroubem a maticí, bronz 42x47 mm, postř.bronz 40x47 mm 2ks
1-,1-
Francie, republika, 1871 -
Pamět. medaile dobrovolné vojenské služby - 3.stupeň - patinovaný bronz, VFR.53a