Německo - B R D, 1949 -
2 Marka 1951 D, KM.111, J.386_R!
Německo - D D R, 1949 - 1990
5 Marka 1969 - Hertz, KM.23, J.1526
1 Fenik - 2 Marka z let 1948 - 1985_tém.kompletní 115 ks
1až1-
Andorra
10 Diner 1994 - LOH cyklistika 1996, KM.95
Belgie, Leopold II., 1865 - 1909
5 Frank 1869, KM.24
5 Frank 1870, KM.24
5 Frank 1873, KM.24
5 Frank 1876, KM.24_dr.hr.v rev.
Bulharsko, republika
20 Leva 1988 - 100 let university, KM.173_kapsle
10 Leva 1988 - LOH / běžci, KM.185
Dalmácie a Albánie pod Benátkami, 17. - 18. století
AE II Soldi (Gazetta) b.l. - z let 1710 - 1797, Cr.2
AE I Soldo b.l. - z let 1626 - 1797, Cr.1_č.ned.
Dánsko, Margareta II., 1972 -
1 Ecu 1993 (Ag unce) - Kodaňská víla, Punc.999
Estonsko, I.republika
1 Koruna 1934, KM.16
Evropská unie
Nizozemí, 5 Euro 1996 - Vincent van Gogh
Slovenská republika - sada 1 Cent - 2 Euro 2009_celk.8 ks v orig.etui
Francie, Filip IV., 1285 - 1314
Groš tourský, b.l., Ci.200, DeWitte.I/274_R!
Francie, Ludvík XIV., 1643 - 1715
Ecu 1704 W, Lille, st.přeražby, KM.360.20, KM.320
Francie, Ludvík Filip, 1830 - 1848
5 Frank 1847 A, Paříž, KM.749.1
Francie, II.republika, 1848 - 1852
5 Frank 1851 A, Paříž, Y.6.2, KM.761.1_dr.hr.