Karel Robert (1307-1342)
Denár, (0,483 g) 13 mm - podobný jako Rethy XXIII/29
Zikmund (1386-1437)
Parvus (obol) V - ?, Husz. 580
Vladislav II. (1490-1516)
Denár 1510 KG Husz. 811 var. v av. UNGARIE*1510*
Gabriel Bethlen (1613-1630)
Groschen 1626 CC, Košice Resch 329 "R"
Údobí let 1918-1938
2 hal. 1923, 1924. 1925 3 ks_kor.
+1-2
2 hal. 1924_tém.
2 hal. 1925
5 hal. 1923(2x, 1925, 1927(2x), 1929, 1931(3x), 938(2x) 11 ks
0-2
5 hal. 1923, 1925, 1927, 1931 4 ks
1-2
5 hal. 1923_tém.
5 hal. 1923
RL
5 hal. 1923 - na hr. naznačeno vroubkování (zkouška ?)
-0/0
5 hal. 1924 - pamětní ražba při příležitosti 75. výročí ražby (1999) sign.: ČM R 99 (vydáno 1000 ks)
5 hal. 1924 "Falzum" 1,83 g
5 hal. 1926 "R"_škr.
5 hal. 1926 "R"_ox. skvr.
5 hal. 1928
5 hal. 1928_tém.
5 hal. 1929_rys.
5 hal. 1930