Příbor - pobočka ČNS
Sign.JČŠ - 20 let pobočky ČNS v Příboře, 1976 Pohled na dominanty města, opis / styliz.replika tolaru moravských stavů, Sign., Punc.0.900, Ag 33 mm, 6.7 g, BK.34/2, MF.A32/2a
Teplice - pobočka ČNS
L.Kňourek - 40 let pobočky, znak města, opis / okolo 1991 čtyři římské desítky, po stranách 1951, 1961, 1971, 1981 Nesign., Sn klipa 44x44 mm, nákl.250 ks, MF.A36/5d
Ústí nad Orlicí - pobočka ČNS
T.R.Dušek - 20 let pobočky, 1961 - 1981#Ag Histor.budovy, orlice, opis / znaky Ústí n.O., Rychnova n.Kněžnou a Svitav, nápisy, Sign., Ag 900/1000, 30 mm, 16,9 g, BK.43/4, MF.A41/2a
Beutler Miloslav, 1897 - 1964
Prof.Dr.Josef Šusta - president České akademie věd a umění, 1944 Poprsí zleva, opis / 6řádk.nápis, atributy vědy a umění 1874 - 1944 Sign., Postř.bronz 65 mm_R!
Bílek František, 1912 -
Hlavní město Praha - k významnému životnímu jubileu b.l. (1967) Sign., Bronz 60 mm_jednostr.
Brůha Jaroslav, 1889 - 1976
ČOS - 100.výročí narození Dr.Miroslava Tyrše, 1932#Ag Portrét v sokolské čapce zleva, opis / sokol, nápis, Sign., Punc., Ag 987/1000, 42 mm, 30.16 g
Dostál Jiří, 1945 -
Jablonec n.N. - otevření mincovny 1993 3řádk.nápis, "b", "ČNB" a "1Kč" / 7řádk.nápis na středovém žetonu, Sign., Ag 9999, 40 mm, 45,18 g_středy proof, po obvodu
Dušek Otakar, 1979 -
Medaile k 700.výr. mincovní reformy Václava II. 1300 - 2000 Motiv pražského groše, opis / země koruny české, opis Sign., Punc. Ag 34 mm, 20,39 g, nákl.50 ks
Medaile k 700.výr. mincovní reformy Václava II. 1300 - 2000 Motiv pražského groše, opis / země koruny české, opis Sign., Punc. Ag 34 mm, 20,39 g, nákl.100 ks
Fischer Jan Tomáš, 1912 - 1957
Obnovení kaple Sv.Kateřiny ve Znojmě, 1947 - 1949 Dvě postavy nad rotundou, opis / scéna povolání kníž. Přemysla na trůn, latinské nápisy, Sign., Bronz 36 mm
Guillemard Antonín, 1747 - 1812
Církevní medaile - Svatý Josef s Ježíšekem a lilií v levé ruce / 8řádk.německý nápis, Sign.A.G., Ag 42 mm, 15,76 g, Pol.204 _dob.ouško
Harcuba Jiří, 1928 -
ČSPDP - Petr Brandl, 1985#Ag Poprsí mírně zprava, životopisná data / letící ženská postava, opis Sign., Ag 38,5 mm, 29.05 g
Horejc Jaroslav, 1886 - 1983
ČOS - Na paměť XI. všesokolského sletu v Praze 1948 Poprsí ženy zleva, opis / sokol s rozepjatými křídly, opis, Sign., Punc., Ag 500/1000, 28 mm, 13,6 g
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Karel IV. 1346 - 1378 - Universita Karlova 1348, 1978 Poprsí Karla IV. čelně mírně zleva, po stranách 2 znaky, opis / korunovační scéna, opis, Punc.0.900, Ag 38 mm, 25,23 g
Kříž Václav, 1830 - 1887
Zeměděl. rada pro Království České - Za zásluhy o zemědělství, b.l. Korunovaný český lev, dvojitý opis / česko-německý nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 42 mm, 23.65 g
Josef Jungmann - na památku narození jeho před sto lety b.l. (1873) Portrét čelně mírně zleva, opis / 5řádk.nápis ve věnci Sign., Sn 41 mm
První sokolský slet, 16.VI.1882#Br Portrét Miroslava Tyrše, opis / Portrét Jindřicha Fügnera, opis Sign., Bronz 30 mm, Don.3342, PZ.429, Nov.I.01.b_dr.rysky v rev. R!
Kužel Miroslav, 1907 - 1985
Praha - 20 let republiky, X.všesokolský slet, 1938 Mapa republiky, lipová ratolest, písmo / sedící sokol a písmo, Sign., Punc., Ag 987/1000, 35 mm, 13.6 g