Bulharsko
Řád "Sv. Cyril a Metoděj" III. stupeň - bílý smalt, stuha na ko lodce Burian 112
1/-/1
Čína
Blíže neurčené vyznamenání: Čínsko-ruský prapor vychází z červené stuhy s nápisy, po stranách v zlacen. bronzu obilní klasy / 2-řád k. čínský nápis a datace 1951 zlacen. smalt. bronz 37 mm pův. ouško +závěs se stuhou, na ní hvězdička
1/1/2
Plaketa "Čestná cena poslance Ernesta Cauvina", hlava Republiky z prava / 3-řádk. nápis ve věnci sign.: DUBOIS/NUPUIS Ag p unc 41 mm 38,24 g
Juoslávie
Medaile "Za Zásluhy o národ, 1939-1945" zlacená stuha na kolodce
0/0/0
Medaile "30. výročí vítězství nad fašizmem 1945-1975" zlatá +stuha na kolodce
Německo - Bavorsko
Luipold - Pamětní medaile "DEM BESTEN SCHÜTZEN 1896", hlava vlevo / 4-řádk. nápis v dubovém věnci orig. ouško Ag 42,76 mm 40,22 g
Německo - Hessen-Darmstadt
Řád Brabantské hvězdy - kříž II. třídy, typ 1914 zlacené smalt ované Ag 54x54 mm se sponou Nimmer. 854; BB.200 "RR"
Německo - Prusko
Friedrich Wilhelm III. - Záslužná medaile "VERDIENST UM DEN STAAT " 2. třída Ag 40 mm orig. ouško bez stuhy Nim. 1831 ( vyobraz. 1821)_bez stuhy
Odznak - "Za 40 let služby u státní železnice" vyd. 1905-1918 výroba: Joh.Wagner Berlin Ag 800 zapín. spona Nimmergut 1879 "R"
Německo - Výmarská republika (1918-1933)
Koloniální odznak "Südsee Afrika Kiautschou", slon / Ges. Geschützt Nr. 33992 nové stříbro 35x40 mm Nim. 3307 _zapínací spona
Odznak "EVANGELISCHE FRAUENHILFE - 25" (25 let podpory protestantských žen v roce 1920) smalt. odznak 32 mm v stříbrném dubovém věnci s číslem 25 zapín. spona
0/-
Německo
Kříž "17. XII. 1918", němec. orlice v otevřeném věnci stojí na er bu s černě-stříbr. šikmými pruhy bílý smalt 31x48 mm šroub. úchyt
Německo - 3.říše (1933-1945)
"Železný kříž 1939" - II. třída Nim. 3824 magnetický k ov, ouško +závěs_bez stuhy
Medaile "Kriegsverdienstkreuz 1939" Hartung 36, Nim. 3837 nová stuha
Medaile "Winterschlacht im Osten 1941/42" Hartung 54 Nim. 3850_bez stuhy
Všeobecný útočný odznak "Allgemeines Sturmabzeichen" bez čísla zinek Hartung 87; Nim. 3896 orig.spona
-0/-
Vyznamenání "TREUEDIENST" II. stupeň - za 40 let "zlatá" Hartung 235, Nim. 3522_bez stuhy
Vyznamenání "TREUEDIENST" II.stupeň - za 25 let postř.bronz Hartung 236, Nim.3524 +orig.modrá stuha
"Španělský kříž 1939" II. třída postř. bronz "RR" Nimer. 3806; BB 41 24,996 g
Polsko
Řád "VIRTUTI MILITARI" HONOR I OJCZYZNA 1792, IV. třída zlatý kříž