USA
1 Dolar 1928 - Mírový, Y.48
1/2 Dolar 1964 - Kennedy, Y.A43
1/2 Dolar 1966 - Kennedy, Y.B43_tém.
1/4 Dolar 1918 - stojící Liberty, Y.35
1/4 Dolar 1923 - stojící Liberty, Y.35
1/4 Dolar 1924 - stojící Liberty, Y.35
10 Cent 1919 S - Merkur, Y.26
3 (III) Cent 1868 - hlava Liberty (Ni), Y.7
2 Cent 1864 - štít ve věnci, Y.6
Čína - d.Čching, Kuang Hsu, 1875 - 1908
1 Dolar rok 34 (1908), prov. Pei Yang (Chihli), KM.73.3, Sch.139/1634
Francouzská Indočína
1 Piastr 1926 A, KM.5a.1, Y.9a.1_n.rysky v ploše av. a rev.
Čína - republika, 1911 -
1 Cent, rok 5 (1916), Y.324_R!
Indie, Victoria, 1837 - 1901
1 Rupie 1862, KM.473.1
Japonsko - epocha Meiji, 1867 - 1912
50 Sen, rok 44 (= 1911), Y.31
Tibet
1 Sho b.l.(1920-1928), min.Ser-Khang, KM.21.2
Austrálie, George VI., 1936 - 1952
3 Pence 1943 S, San Francisco, KM.37
Medaile vydané Českou Numismatickou Společností
P.Soušek - replika denáru biskupa Thiddaga (3.pražský biskup) Sign., Ag 22 mm, 1,8 g, nákl.50 ks, čís.37, MF.B51/a, certifikát_R!
M.Vitanovský - František Šternberk Manderscheid, b.l. Hlava zleva, písmo / mincovnice, mince, opis, Sign., Punc., Ag 900/1000, 42 mm, 38.3 g, BK.A1/34a, MF.A1/34a
Brno - pobočka ČNS
Žeton k 132. aukci brněnské pobočky, 9.3.1996 Pražský groš pamětní, poprsí sv.Václava / královská koruna, dvojitý opis, Nesign., Ag 30 mm, 5,2 g, nákl.88 ks, Sas.6a, MF.A2/29a
Žeton k 134. aukci brněnské pobočky, 15.3.1997 Replika Denár sv.Vojtěcha - ruka / kříž Nesign., Ag 22 mm, 2,5 g, nákl.86 ks, Sas.8a, MF.A2/31a