Seidan Václav, 1817 - 1870
Božena Němcová - odhalení pomníku, 6.VI.1869 Hlava zleva, opis / pomník, písmo, Sign., Sn 44 mm MZČ.150/59, Mar.119_R!
Jindřich Fügner - na odhalení pomníku I.starosty Sokola pražského na Olšanech 18.července 1869, 6řádk.nápis / pomník J.Fügnera s jeho reliefem, nápis, opis, Sn 34 mm, 10,23 g, Ma.122, MZČ.150, Do.4922_R!
Schwartz Stefan, 1851 - 1923
Rakousko na světové výstavě v Paříži v r.1900 Personifikace Austrie Viribus Unitis / 6řádk.nápis Sign., Bronz.plaketa 53x76 mm_dírka
Smolík V.R. a Goldschmid J.
Zemědělská rada pro království České - Uznání zásluh#Br Přemysl Oráč sedící na pluhu, lípa, opis / český znak nápis a opis, Sign., Bronz 56 mm_dr.hr.
Zemědělská rada pro království České - Uznání zásluh#Br Přemysl Oráč sedící na pluhu, lípa, opis / český znak nápis a opis, Sign., Bronz 56 mm_čet.hry
Sopr Alois, 1913 - 1993
Praha - budovateli Stalinova pomníku, 1.V.1955#Br Pohled na pomník zprava / hvězdička vavřínová snítka, nápis, Sign.A.S., Bronz 60 mm_R!
Sucharda Stanislav, 1866 - 1916
Jednostranná plaketa - Vltava a Praha, b.l. (1902) Alegorické postavy, v pozadí náznak panoráma Prahy, 4-řádkový nápis, Sign., Bronz 58x72 mm
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Československá obec sokolská - VII.všesokolský slet 1920 útočící legionář zleva před ostnatými překážkami, opis / stojící sportovec čelně s lipovou ratolestí, 4řádk.nápis, Sign., Bronz 50 mm, Bo.0117, nákl.608 ks_R!
Na paměť 150.výročí tolerančního patentu, 1781 - 1931 Kaple, nápis a opis / kalich stojící na bibli, nápis Sign., Bronz 40 mm
Antonín Švehla - Vyšel rozsévač, 1933 Poprsí zleva, opis / rozsévač, český znak, opis, Sign., Punc., Ag 987/1000, 30 mm, 10.1 g, PŠ.140
Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941
Zeměděl. rada pro Království České - Za zásluhy o zemědělství, b.l. Korunovaný český lev, dvojitý opis / česko-německý nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 42 mm, 23.96 g
Španiel Otakar, 1881 - 1955
Jsem ražen z českého kovu - 10. výročí republiky 1928#Ag Sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, Sv.Václav s rytíři, Sign., Punc.987, Ag 34 mm, 20.1 g
Jsem ražen z českého kovu - 10. výročí republiky 1928#Ag Sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, Sv.Václav s rytíři, Sign., Punc.987, Ag 34 mm, 20.1 g_tém.
Medaile na 1000 let zavraždění Sv.Václava, 1929 Scéna zavraždění, opis / Sv.Václav v čele blan.rytířů a opis, Sign., Punc., Ag 987, 30 mm, 10.1 g
Menší medaile na milénium Sv.Václava, 1929 Sv.Václav na koni, andělé, letopočet / Sv.Václav s praporcem, znak, opis, Punc., Ag 987, 28 mm, 15.1 g
Větší medaile na milénium Sv.Václava, 1929 Sv.Václav na koni, andělé, letopočet / Sv.Václav s praporcem, znak, opis, Punc.987, Ag 40 mm, 30.1 g
Karlova universita - 600.výročí založení, 1348 - 1948 Trůnící Karel IV. zpředu, latinský opis / gotic.arkýř Karolina, dva znaky, opis, Sign., Bronz 80 mm_R!
Tříska Jan, 1904 - 1976
Na památku díla Matěje Rejska 1450 - 1506, 1949#Br Pohled na chrám sv.Barbory, věž a papír s návrhem, opis / 9řádk.nápis, Sign., Bronz 60 mm
Vitanovský Michal, 1946 -
Jan Antonín BAťa - medaile k návratu letounu do ČR, 2015 Poprsí čelně mírně zprava, opis / letoun Lockhhed, 8řádk.nápis, opis, Sign., Bronz 60 mm, náklad 50 ks_orig.etue R!
Walter Otakar, 1890 - 1963
Hynek Palla - náčelník Sokola, sborm. Hlaholu, 1937 Poprsí zpředu, vročení, opis / lyra, ratolesti, panoráma města, opis, Sign., Bronz 40 mm