Napodobenina českého dukátu Karla IV. Mosaz, 43,5 mm. Na hraně 2 puncy (HP). tm.pat.
Replika mince: Tolar Albrechta z Valdštejna z r. 1626. Sign. P.S. Al, 41,5 x 41,9 mm
Replika mince: Čechy, Albrecht z Valdštejna, 1/4 tolar, Jičín, 1628.-1993. Al, 28 mm
Replika mince: Čechy, Albrecht z Valdštejna, 1/4 tolar, Jičín, 1628.-1993. Tombak, 28 mm
Replika šlikovského jáchymovského tolaru 1525. Bílý kov, 38 mm
Filmová napodobenina korunovačního jetonu Ferdinanda V. Al, 20,5 mm na R odřená, na L skvrky
Vznik Slovenskej republiky. Zeměkoule, opis / osvobozený pták (holubice). Novotný. Ag, 40 mm, 36,42 g, 2 puncy na hraně. Originál plexietue. Kolem opisu patina.
Odražek 5dukátu na vznik Slovenské republiky (1993). Ag. 999, 35 mm, 14,78 g. 2 puncy. Vyd. Zlatá koruna. Plexietue, luxusní etue. Certifikát.
Začiatok ražby mincí Slovenskej republiky 23.1.1993. Lis, znak SR / 1 Ks, lipové ratolesti. Znač. Z. Ag .900, 40 mm 37,3 g, 2 puncy na hraně. Originál plexietue. Kolem opisu patina.
5. výročie Slovenskej republiky 1998. Znak / mapa SR, znak, hlava Republiky. Znač. KM'99 (Milan Kožuch). Ag 999, pozlac. bílým zlatem, 40 mm, 33,26 g, 2 puncy, čísl. 166. Originál plexietue. Certifikát.
5. výročie Slovenskej republiky 1998. Znak / mapa SR, znak, hlava Republiky. Znač. KM'99 (Milan Kožuch). Ag 999, hlava Republiky zlac., 40 mm, 33,36 g. Originál plexietue. Certifikát. Kolem opisu slabá patina.
Mincovňa Kremnica
670 let mincovne v Kremnici 1328-1998. Novotný. Trimetal, 40 mm, 19,46 g.
670 let mincovne v Kremnici 1328-1998. Novotný. Trimetal, 50 mm, 53,22 g. Plexietue
Nástup F.J.I. na trůn. Na L poprsí zprava zpředu. Na R korunovační klenoty pod Božím okem, opis DES HIMMEL SEEGEN SEI MIT IHM., datum D 2TEN DEZEMBER / 1848 . Cín, 41 mm odřená, seky
3/3+
Návštěva císařského páru v Praze r. 1854. Dvojportrét, opis / Pražský hrad, český lev leží u nohou Viktorie. Seidan. Cín, 37 mm , 18,34 g. hranky ražbou, rysky, škr.
Zásnubní medaile F.J.I. a Alžběty. Dvojportrét / císařská koruna, znaky Rakouska a Bavorska, dole putti, dat 24. APRIL 1854. Cín, 29 mm 12,12 g. nep.rysky na L
Uherská korunovace královského páru 8.6.1867 v Budapešti. Dvojportrét opis / uherská koruna atd. W. Seidan. Cín, 37,5 mm, 16,36 g. Novák: Korunovace a kor. ražby V, č. 4, str. 163. Přeteklý kov ražbou. hranky
RL
Upomínka na III. německou spolkovou střelbu ve Vídni, červenec 1868. Cín, 32,5 mm hry
F.J.I.
Návštěva Egypta v r. 1869. Portrét zprava, opis / sedící žena, plachetnice, pyramidy, latinský nápis. Tautenhayn. Bronz, 70 mm, 137,74 g. Novoražba Münze Wien.
František Josef I. a Alžběta. Upomínka na stříbrnou svatbu 24. dubna 1879. Na L dvojportrét manželů zprava, na R nápis ve vavřínovém věnci.. Bronz, 29,6 mm, raž. oško odlomeno. hr.