Příbram - pobočka ČNS
A.Peter - 400 let povýšení Příbrami, 1579 - 1979#Ag Moderního a staré město, opis / znak se štítonoši, monogram Rudolfa II., opis, Ag 35 mm, 18.1 g, BK.35/3, MF.A33/3a
M.Vitanovský -120 let trati Rakovník-Protivín, 1995#Br Lokomotiva doprava, historická Příbram, nápis / mapa trati, okř.kolo, písmo, Sign., Bronz 50 mm, MF.A33/9b
Jan Čáka a Milan Kožuch - Jakub Jan Ryba, 1985 Stínový portrét, rožmitálský zámek a kostel, opis / hudební nástroje, opis, Sign., Bronz 60 mm, BK.35/5, MF.433/5b
Tábor - pobočka ČNS
V.Vančura - 5 let obnovení činnosti pobočky, 1978 Koruna, dvojitý opis / korunov. český lev v perlovci Sign., Punc.900, Ag klipa 30x30 mm, 9.78 g, BK.37/1, MF.A35/1a
V.Vančura - 20 let organizované numismatiky, 1980#Ag Mistr Jan Hus zprava, nápis a opis /znak Tábora, opis Sign., Punc., Ag 900/1000, 42 mm, 29.1 g, BK.37/2, MF.A35/2a
V.Vančura - 30 let organizované numismatiky, 1990#Ag Hus na hranici, nápis a opis / městský znak, opis, Sign., Ag 900/1000, 42 mm, 42,55 g, FM.A37/3a
Trenčín - pobočka NSČs
Laugarício Trenčín 179 - 1979, 1800 rokov rímského nápisu na hradnej skale, portrét Marka Aurelia na minci uprostřed, dvojitý opis, vročení / 5řádk.nápis uprostřed, opis, Tombak 69 mm
Laugarício Trenčín 179 - 1979 Vojáci tesají text do skály, opis / 2 římští vojáci stojící nad barbary, nápis, Sign.Cv 80, Postř.bronz 68 mm
Uherské Hradiště - pobočka ČNS
J.Jurčák - 10.výročí vzniku pobočky, 1980#Ag Velkomoravský šperk, stylizovaná krajina, opis / znak města, nápis, Nesign., Nepunc., Ag 40 mm, 30.2 g, BK.41/1A, MF.A39/1a
Ústí nad Orlicí - pobočka ČNS
T.R.Dušek - 20 let pobočky, 1961 - 1981#Ag Histor.budovy, orlice, opis / znaky Ústí n.O., Rychnova n.Kn. a Svitav, nápisy, Sign., Ag 900/1000, 30 mm, BK.43/4, MF.A41/2a
Braun Rudolf, 1830 - 1899
Zemědělská rada pro král.České - Za zásluhy, b.l.#Br Český znak v ozdobném štítu, něm.opis / 3řádk.něm.nápis ve věnci, Sign., Bronz 46 mm_tém.
Čejka Jan, 1878 - 1925
Lakomec, b.l. - ležící postava lakomce drží měšec, na loži peníze a šperky, před tím postava dívky v závoji, b.l. Sign., Bronz.plaketa 55x55 mm
Golčmid Josef, 1859 - 1940
František Rudolf Chaura - k 50.narozeninám a 20 leté činn.numismatické Poprsí zleva, opis / lipová ratolest, dvojitý opis 1892 Sign., Cu 34 mm, Luk.378, Haus.7258_tém.
Hám Anton, 1899 - 1965
Menší medaile - oživenie kremnického baníctva, 1934 Klečící sv.Kateřina, znaky, opis / havíři v dole, znak opis, Sign., Punc., Ag 987/1000, 30 mm, 10,04 g
Kautsch Heinrich, 1859 - 1943
Jan Kubelík, 1880 - 1940, medaile b.l. (1910) Portrét houslisty zprava, pod ním vavřínový list, nápis Bronz.plaketa 52x70 mm_jednostranná
Knobloch Milan, 1921 -
Karel IV. - 1978, Korunovaný portrét čelně, významné stavby, pečeť, nápis / český lev, gotické oblouky, opis, Sign., Bronz 75 mm, NL.1979/19
Kolářský Zdeněk, 1931 -
5 Dukát - Kulturní památky - Královský letohrádek, 1974 Pohled na letohrádek s kašnou, opis / portrét Ferdinanda I. čelně, opis, Punc., Ag 34 mm, 16,65 g (odražek 5 Dukátu) _Ag ozdobný rámeček tém.
Karel IV. 1346 - 1378 - Universita Karlova 1348, 1978 Poprsí Karla IV. čelně mírně zleva, po stranách 2 znaky, opis / korunovační scéna, opis, Punc.0.900, Ag 38 mm, 25,30 g
Cheb - soudce smluvený v Chebu - 550. výr.1432 - 1982 Jezdec na koni, opis / pohled na centrum města, opis Sign., Ag 40 mm_orig.kapsle s plombou
150.výročí železnice Vídeň - Břeclav - Brno, 1989 Historická lokomotiva, pohled na Brno, nápis a opis / dvě moderní lokomotivy, emblém ČSD, opis, Bronz 70 mm