USA
Medaile ze série historie zlata - Coinage of Temlpeton Reid, b.l. Au 10 mm, 0,50 g_orig.kapsle
Církevní medaile
Kremnická svatojiřská medaile, b.l. Sv.Jiří na koni doprava, opis / loď na rozbouřeném moři, opis, Sign., Punc.JH, 4,70 g_v rámečku s ouškem
Hispánie, Turiaso, 204 - 154 př.kr.
AR Drachma, portrét zprava / jezdec na koni s kopím zprava (španělská iberokeltská mince), SG.30_R!
Makedonie, Philippi, 357 - 330 př.Kr.
AE 16-19 mm, hlava Herakla zprava / trojnožka, SG.1452
Thrakia, Chersones, 400 - 350 př.Kr.
AR Hemidrachma, polovina lva zprava / kvadratum incusum SGI.1603pod., 12 mm, 2.10 g
Thrakia, Maroneia, 400 - 350 př.Kr.
AE 11 mm, běžící kůň vpravo, monogram / čtvercový ornament, opis, SG.1636
Illyria, Larissa - Thesalie, 350 - 325 př.Kr.
AR 1 1/2 Drachma, hlava nymfy / pasoucí se kůň zleva, 6,09 g, SG.2124pod., BMC.7.77pod._R!
Attika, Atény, 449 - 413 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava Atény doprava / sedící sova pod vavřínovými větvičkami, SG.2526, BMC.11.62
AR Drachma, Hlava Atény doprava / sedící sova zprava SG.2527, BMC.11.74_R!
Makedonie, Alexandr III., 336 - 323 př.Kr.
AE 17 mm, hlava Herakla zprava / toulec, kyj, "B-A", SG.6742
Makedonie, Filip III. Arrhidaeus, 323 - 317 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava Herakla zprava / Zeus na trůně držící na ruce orla, nápis, monogramy, SG.6748_R!
Egypt, Ptolemaios III. Euergetes, 246 - 221 př.Kr.
AE 24 mm, hlava Alexandra III. zprava / orel na blesku opis, SG.7819
Egypt, Ptolemaios IV. Philopator, 221 - 204 př.Kr.
AE 37 mm, Hlava Dia-Amona doprava / orel na blesku zprava SG.7843
AE 30 mm, Hlava Dia-Amona doprava / orel na blesku zleva, SG.7845
Safra Afranius, 150 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy, za hlavou X / Victoria v bize zprava Craw.206/1, Ves.1003
C.Decimius Flavus, 150 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy, za hlavou X / Luna na bize zprava Craw.207/1, Ves.1004
C.Iunius, 149 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy, za hlavou X / Dioskurové na koni zprava Craw.210/1, Ves.1007
L.Sempronius Pitio, 148 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy / Dioskurové na koni zprava Craw.216/1, Ves.1010
Anonym, 143 př.Kr.
AR denár, Hlava Romy zprava, za hlavou X / Diana v bize zprava Craw.222/1, Ves.1027
C.Curiatius Trigeminus, 142 př.Kr.
AR Denár, hlava Romy, pod bradou X / Juno na quadrize zprava Craw.223/1, Ves.1018_dr.okr.raž.