Česká Republika, 1993 -
2 Dukát - k 700.výr.narození Karla IV., 2016 Portrét císaře zprava, ryz.986, Au 6,92 g, náklad 62 ks orig.kapsle +etue + osvědčení
2 Dukát - k 700.výr.narození Karla IV., 2016, ryz.986, Au 6,98 g, Portrét čelně, náklad 150 ks, čís.87_orig.etue + kapsle + osvědčení
Dukát - k 700.výr.narození Karla IV., 2016, ryz.986, Au 3,49 g Portrét čelně, náklad 250 ks, čís.87_orig.etue + kapsle + osvědčení
10 Dukát - Marie Terezie, 2017, ryz.986, Au 34.90 g, náklad 50 ks, čís.49_orig.etue + kapsle + osvědčení
5 Dukát - Marie Terezie, 2017, ryz.986, Au 17.49 g, náklad 80 ks, čís.50_orig.etue + kapsle + osvědčení
2 Dukát - Marie Terezie, 2017, ryz.986, Au 6.98 g, náklad 150 ks, čís.087_orig.etue + kapsle + osvědčení
Německo, BRD, 1949 -
Bádensko - Würtembersko - Balingen - Land Muenz 1403 / Landkreis Balingen - Viribus Unitis 1968, jelen zleva drží znak, opis / znak, kolem dvojitý opis, Punc.K 1000, 40 mm, 36,37 g_akpsle
Rakousko, republika, 1918 -
Svatý Leopold s korunou a praporcem, vročení v úseči / korunovaný znak Rakouska, opis, Sign.B.K. (K.Bodlak), Punc.900, Au 21 mm, 5,87 g
různé
Au stará brož, Punc. 14 kar., 4,51 g
Z
Církevní medaile
Svatojiřská medaile ve váze 1 1/4 dukátu b.l., Kremnice Sv.Jiří na koni doprava, opis / loď na rozbouřeném moři,opis, Punc.Sch.R 585, Au 20 mm, 4,31 g
Čechy, Bojové, 2.stol.př.Kr.
AR mince typu Roseldorf I., koník doprava s tečkami / oblý hrbol, 9 mm, Kost.91, Demb.1, 0.93 g
-1/-
AR mince typu Roseldorf II., koník doleva s tečkami / oblý hrbol, 9 mm, Kost.94, 0.72 g
AR mince typu Roseldorf II., koník doleva s tečkami / oblý hrbol, 9 mm, Kost.94, 0.79 g
Makedonie, Alexandr III., 336 - 323 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava Herakla zprava / Zeus na trůně držící na ruce orla, nápis, monogramy, SG.6724, 16.78
L. Antestius Gragulus, 136 př.Kr.
AR denár, hlava Romy v přilbě zprava / Jupiter v quadrize zprava Cr.238/1, S.163, Seaby.451_okr.raž.
C.Coelius Caldus, 104 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy zprava / Viktorie v bize zleva, nápis "C.COIL./CALD ", Craford.318_dr.okr.arž.
Antoninus Pius, 138 - 161
AR Denár, Rv:"COS.IIII.", stojící Vesta zleva, S.1134, C.198, RIC.229a_dr.exc.ražba
AR Denár, Rv:"COS.IIII.", stojící Equitas zleva, S.1135, C.177 _okr.raž.
AR Denár, Rv:"COS.IIII.", stojící Equitas zleva s modiem u nohou, S.1136
Faustina starší, manželka Antonina Pia
AR Denár, Rv: "PIETAS.AVG.", stojící Pietas zleva s oltářem u nohou S.1256, C.234