Španiel Otakar, 1881 - 1955
SVU Mánes - na památku otevření budovy 1930 - hlava Josefa Mánesa zprava, opis / budova SVU Mánes, řeka, 4-řádk.nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, skvrnky
Štefunko František, 1903 - 1974
Slovenské národné povstanie (1944) b.l. - Slovakia s praporem, partyzáni, opis / anděl nad padlým hrdinou, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Tříska Jan, 1904 - 1976
Petr Bezruč - In memoriam 17.II.1958 - poprsí zleva, opis/ stránka s citátem, vavřínová a růžová ratolest, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Uchytilová-Kučová Marie, 1924 - 1989
Opava - 100 let chrámu Panny Marie 1870/1910/1970 - průčelí kostela, latinský opis / zářící hořící srdce s křížem, latinský opis, Sign., patinov.bronz 50 mm
Uchytilová Marie, 1924 - 1989 a Hampl J.V., 1929 -
Lidice - na paměť 50. výročí vyvraždění obce 1992 - socha matky s dítětem, nápisy, Sign., jednostranný postříbřený bronz 75 mm
Pardubice - 100.výročí založení muzea 1980 - nádoba aquamanile ve tvaru psa, opis / zámek se zvýrazněným opevněním, opis, Sign., patinovaný bronz 65 mm
Vít Josef
Setkání absolventů základní školy / Suchardův dům - Podkrkonošské muzeum v Nové Pace, opis, b.l., Sign., hliník 46 mm
Poprsí Stanislava Suchardy zprava, opis / Suchardův dům - Podkrkonošské muzeum v Nové Pace, opis, Sign., hliník 42 mm
Děčín
Stanislav Dluhoš - 40 let organisované numismatiky v Děčíně 1962/2002 - Děčínský zámek, opisy / emblém firmy Moneta, opis, Nesign., měď 28 mm, skvrna
Stanislav Dluhoš - 700 let první zmínky o obci Morav. Písek 1300/2000 - pečeť a opis / emblém firmy Moneta, opis, Nesign., bronz 28 mm, skv.
Hradec Králové
Sign.JJ - 777 let královského věnného města 2002 - lev s písmenem "G", opis / písmeno "G" ve štítu, dvojitý opis, Nepunc., patin. Ag 30mm, 3.498g, téměř
Polní myslivci rakouské armády 1866/ mauzoleum v Lípě 3.7.1866, b.l.(patrně 2006), Nesign., patinovaná měď 30 mm
Nesign.- 140 let bitvy u Hradce Králové 2006 - mrtvá baterie - portréty proti sobě, opis / kříž, nápis a opis, měď 31 mm, patina, téměř
Nesign.- 140 let bitvy u Hradce Králové 2006 - mrtvá baterie - portréty proti sobě, opis / kříž, nápis a opis, měď 31 mm
Jablonec nad Nisou
Dostál - AR medaile na otevření mincovny 1993 - znaky a sedmiřádkový nápis v kruhu/ razidla, ražby a nápis, Sign., Punc., 40mm, 44.909g, etue
Reklamní jeton České mincovny b.l. - emblém mincovny v koruně jabloně, opis / emblém, opis, kruh českých lvů, Nesign., mosaz 30 mm
Kremnica
Mincovňa republiky Československej v Kremnici b.l. - budovy mincovny, nápis / výrobní hala s razícími stroji, Nesign., patinovaný bronz 55 mm, téměř
Krnov
Československo-polská numismatická konference 1986 - replika aversu Krnovského dukátu z roku 1561, opis, nápisy v rozích, Sign.JČ (Černý), měď.klipa 40x40 mm
Kutná Hora
Peter - Kutnohorský pamětní groš b.l. (1949) - replika aversu groše Václava II. / znak kutnohorských mincířů, opis, Nesign., Punc., Ag987, 27mm, 4.057g
Mladá Boleslav
Nesign. - 100 let založení automobilky 1895 / 1995 - starý automobil, starý znak, nápis / nový automobil, znak a nápis, Punc., Ag999, 30mm, 9.982g, pat., téměř