24 Mariengroschen 1703 "divý muž" 2/1-
1 groš 1857 1/1
1/4 Stüber 1753 HS, Scheidemünze, nep.ned., patina 1/1
3 krejcar 1606, SJ 2216/1091 -1/1
1 Guter pfennig 1776 -1/1-
1/24 tol. 1599, SJ 3541 tém. 0/0
batzen 1508, MB# 5, dr.hr., patina 1/1
batzen 1516, MB# 10, nep.ned., dr.hr., patina -1/1
4 stüber b.l. s titl. Matyáše II., SJ 3039/1639, nep.ned. -1/1-
batzen b.l., MB# 5-8, nep.hr. 1/1
III krejcar 1800, Landmünze 1/1
1/3 tolaru 1672 AB-K, KM 67, nep.škr., nep.hr. -1/1
1 krejcar 1855 + 1 krejcar 1863, pěkná patina 2ks 1-1
1 krejcar 1856, pěkná patina 1/1
Christian Maler, medaile, b.l. (cca 1630) Ležící žena pod baldachýnem, nad ní letící andílek, nápis v úseči, opis / v bráně otevřená kniha se zákoníkem, opis, Sign.C.M., Ag zlacené, 36 mm, 16 g dr.st. R 1/1
batzen 1516, MB# 15, nep.ned., dr.hr. -1/1-
batzen 1519, MB# 15, nep.ned., dr.hr. 1/1-
batzen 1520, sv. Šebestián, ned. 2/1
batzen 1521, MB# 21, dr.ned., dr.hr. -1/1-
batzen 1522,MB# 29, nep.ned., hr. -1/1-