Ceylon, holandská okupace - do r.1796
1/2 Stuiver (2 Duiten) b.l. (1660 - 1720), minc.Jafna, KM.18_R!
Dánská západní Indie
Cent 1860, KM.63
Indie, Edward VII., 1901 - 1910
1 Rupie 1905, KM.508
Indie, George V., 1910 - 1936
1/2 Rupie 1918, Bombay, KM.522
Libanon - republika
50 Piastr 1929, KM.8_R!
Mongolsko - republika
1 Tugrik 1925, Y.7
Austrálie, Elizabeth II., 1952 -
30 Dolar 2011 - Kookaburra, Ag 0.999, 1000 g
Medaile vydané Českou Numismatickou Společností
K.Špánek - 40 let Numismatické společnoti, 1959 Sedící pregéř v gotickém okenním mezikruží / drobné mince, vročení, opis, Sign., Ag (nepuncov.) 30,5 mm, 13,34 g, BK.1/5, MF.A1/5a_R!
K.Špánek - 40 let Numismatické společnoti, 1959#Ag Sedící pregéř v gotickém okenním mezikruží / drobné mince, vročení, opis, Sign., Ag (nepuncov.) 30,5 mm, 13,3 g, BK.1/5, MF.A1/5a_R!
K.Špánek - 40 let Numismatické společnoti, 1959#Br Sedící pregéř v gotickém okenním mezikruží / drobné mince, vročení, opis, Sign., Bronz 31 mm, BK.1/5, MF.A1/5c_celk.2 ks
M.Knobloch - Karel IV. - 600. výročí úmrtí, 1978#Ag Trůnící Karel IV. zpředu, opis a nápis / gotické "K", kružba, znaky, opis, Sign., Punc.750, Ag 40 mm, 29.69 g, BK.1/14, MF.A1/14a
M.Uchytilová - Památce zavražděných lidických dětí Hlavičky dětí ve věnci z ostnatého drátu, opis / jména dětí ve 24 řádcích, Sign., Bronz 78 mm, BK.1/21, MF.A1/21a
M.Vitanovský - František Šternberk Manderscheid, b.l. Hlava zleva, písmo / mincovnice, mince, opis, Sign., Punc., Ag 900/1000, 42 mm, 38.4 g, BK.A1/34a, MF.A1/34a
Brno medaile - pobočka ČNS
L.Šindelář - Karel IV. - 600.výročí úmrtí, 1978 Hlava mírně zprava v pozadí Cyril a Metoděj / Madona, styliz.hrozny, nápis, Sign., Bronz 60 mm, BK.6/4, MF.A3/4b
Haimann, Černý - Českosloven.-polská konference, 1986 Replika aversu krnovského dukátu z roku 1557, opis, Sign.JČ, Cu klipa 41x41 mm, BK.6/12, MF.A3/12a_jednostr.
0/-
Brno - pobočka ČNS
K.Zeman - 40 let pobočky, 1977#Ag Znak města s prvky gotické výzdoby radnice, opis / Jošt a moravská orlice, opis, Punc., Ag 42 mm, 23.79 g, BK.5/6, MF.A2/6a
K.Zeman - 600 let úmrtí Přemysla Otakara II., 1978#Ag Korunovaná hlava zpředu, vročení, opis / panovník na koni v bitvě, Sign., Punc., Ag 42 mm, 49.8 g, BK.5/8, MF.42/8a
K.Zeman - Adaukt Voigt v Mikulově 1784 - 1787, 1983 Poprsí část.zleva, nápis / ruce držící tolar a husí brk, na něm nápis, Sign., Bronz 70 mm, BK.5/12, MF.A2/12a
Žeton k 169.aukci brněnské pobočky 21.3.2015 Portrét Štěpána Šlika, opis / M.J.Hus na hranici, dvojitý opis Ag 36 mm, 10,7 g, MF.A2/82b, Sa.43b