Bavorsko, Maximilian III. Josef, 1745 - 1777
12 Krejcar 1752 Mnichov, Sch.83a_dr.škrce v av.
Bavorsko, Ludwig I., 1825 - 1848
Gulden 1841, Cr.193, KM.414_tém.
Brémy - město
24 Grote (1/3 Tolar) 1666, s tit.Leopolda I., KM.124.1_dr.okr.raž. R!
Groten 1709 - s titulem Josefa I., KM.160_tmavá pat. R!
Groten 1764 R.D.D.B. - s tit.Františka Lotrinského, KM.224
Braunschweig W., Friedrich Ulrich, 1613 - 1634
Groš (1/24 Tol.) 1618 s tit.Matyáše II., Sa.3742/2057, KM.80_dr.ned.
Eimbeck - město
Groš 1617 - s titulem Matyáše II., Sa.3879/2117_R!
Hall am Kocher - město
Josef II. - 1/2 Tolar 1777 N, portrét / znak, KM.45.1., Sch.22_RR!
Obchodní haléř b.l.(14.stol.), Rad.XX/1, Sa.1365/608
Pfalz - Neuburg, Jan Hornofalcký, 1410 - 1448
Fenik se čtyrrázem, Rad.5
Prusko - král., Friedrich II., 1740 - 1786
1/24 Tolaru 1753 F, Magdeburg, KM.263, C.14_dr.ned.
Prusko - král., Wilhelm I., 1861 - 1888
Tolar spolkový 1866 A, KM.494.1, AKS.99, Cr.170a
Řád německých rytířů, Conrad v.Jungengen, 1393 - 1410
Šilink b.l., Sa.5016/2649, Ko.9011
Sasko - Míšeň, 13.století
Velký brakteát - postava sedící na trůně čelem, v rukou žezlo a kopí _dr.naprasklý, dr.pomačk.
-1/-
Sasko - Míšeň, Friedrich I. Bojovný, 1382 - 1428
Groš štítový, Freiberg, z let 1409 - 1412, Krug.670/2
Sasko, Friedrich August II., 1733 - 1763
Konvenční tolar 1736, Sch.134, KM.880, Cr.45, Dav.2665_R! tém.
Sasko - království, Johann, 1854 - 1873
Tolar spolkový 1863 B, Cr.273a, KM.273b
Sasko, Johann Georg I., 1611 - 1656
1/4 Tolar 1631 H-I, Drážďany-H.Jacob_R!
Sasko, Christian II., Johann Georg a August, 1591-1611
1/4 Tolar 1602, Drážďany-Hans Biener, jako Haupt str.226