Rakouská a spolková měna, údobí let 1857 - 1892
2 Zlatník 1884, 24.712g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
2 Zlatník 1884, 24.615g, dr.škr., nep.hr., nep.rysky
2 Zlatník 1885, 24.683g, nep.hr., nep.rysky
2 Zlatník 1885 - II.celorakouské střelby v Innsbrucku 22.192g, dr.hr., krásná patina R!
2 Zlatník 1886, 24.686g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
2 Zlatník 1887, 24.684g, nep.hr., nep.rysky, téměř
2 Zlatník 1887 - Kutná Hora - novoražba (zn. BIJ.999 - Bižuterie Jablonec), 23.536g, etue, text
2 Zlatník 1889, 24.685g, nep.hr., nep.rysky
Graz - 2 Zlatník 1889 - III.rakouské spolkové střelby - stojící Fr.Josef I. v horách / štýrský znak, opis, Sign.Jauner, Ag 36mm, 24.573g, dr.hr., dr.rys., pat.
2 Zlatník 1889 - III.celorakouské střelby v Grazu, 25.128g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř RR!
2 Zlatník 1890, 24.589g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
2 Zlatník 1891, 24.747g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
2 Zlatník 1892, 24.721g, nep.hr., nep.rysky
2 Zlatník 1859 B, 24.610g, dr.hr., dr.rysky
Zlatník 1858 A, 12.329g, nep.hr., vl.rysky, téměř
Zlatník 1860 A, 12.337g, nep.hr., nep.rysky
Zlatník 1860 A, 12.322g, hr., dr.rysky
Zlatník 1860 A - s tečkou za "REX.", 12.371g, nep.hr., nep.rysky, patina
Zlatník 1861 A, 12.310g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Zlatník 1861 A - bez tečky za "REX", 12.484g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř