Rakouská a spolková měna, údobí let 1857 - 1892
Tolar spolkový 1866 A, 18.464g, dr.hr., dr.rysky R!
Tolar spolkový 1867 A, 18.427g, nep.hr., dr.rysky, patina
Tolar spolkový 1858 B, 18.508g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Tolar spolkový 1866 B, 18.429g, nep.hr., dr.rysky
Tolar spolkový 1866 B, 18.395g, dr.hr., rysky
Tolar spolkový 1867 B, 18.533g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Tolar spolkový 1866 E, 18.313g, dr.hr., dr.škr., pěkná patina R!
Tolar spolkový 1859 M, 18.451g, nep.hr., nep.rysky, patina R!
Tolar spolkový 1861 V, 18.491g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Tolar spolkový 1861 V, 18.486g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
2 Zlatník 1866 A, 24.667g, dr.hr., dr.rysky, téměř R!
2 Zlatník 1867 A, 24.671g, nep.hr., nep.rysky R!
2 Zlatník 1870 A, 24.751g, nep.hr., nep.rysky, téměř R!
2 Zlatník 1871 A, 24.710g, dr.hr., nep.rysky, patina R!
2 Zlatník 1871 A, 24.683g, nep.hr., nep.rysky, krásná patina, téměř R!
2 Zlatník 1879 - Stříbrná svatba, 24.657g, nep.hr., nep.rysky, pěkná tmavá patina
2 Zlatník 1879 - Stříbrná svatba, 24.613g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
2 Zlatník 1880 - I.celorakouské spolkové střelby ve Vídni, 22.213g, krásná patina R!
Vídeň - 2 Zlatník 1880 - I.rakouské spolkové střelby - alegorie, opis / císařský znak, opis, kruh znaků, Sign.Scharff, Ag 36mm, 22.176g, pěkná patina
2 Zlatník 1881, 24.748g, nep.hr., nep.rysky, téměř