2 Kor (1917) A 1030 No 019743 -2/2-
1000 Kor (1902) 91703 serie 1210 tištěný kolek 2/2
1000 Kč (1932) B 0354774, Bajer 26 2/2
100 Kč (1931) D 459414, Bajer 25a 1/1
50 Kč (1929) Ha 810434, Bajer 24b 1/1
1000 Kor (1942) specimen Kb 496562 N
500 Kor (1942) specimen Ga 522245 N
500 Kor (1942) specimen Aa 901553 N
100 Kor (1940) specimen S.17A 115100 II.vydání podlepené natržení 1/1
50 Kor (1940) specimen N 069405 A 26 0/0
5 Kor. (1938), ruční přetisk A 024 1/1
5 Kor. (1938), strojový přetisk A 029, lehce prodřená, jinak 2/2
poukázka 100 Kor (1944) BB 615900 kolek, Bajer 66a -1/1-
20 KS 1939 Za 48 222125 2/2
3 sun 1994, 10 sun 1994, 200 sun 1997 3ks N
1 fenik 1751 I.H.S. 1/1-
batzen MDXVI (1516) MB# 17, nep.ned., dr.hr., patina -1/1-
batzen 1520, MB# 21, dr.škr., nep.hr., patina -1/1
batzen 1521, MB# 21, nep.škr., dr.hr. 1/1
batzen 1522, MB# 21, nep.ned., patina -1/1-