Rakouská a spolková měna, údobí let 1857 - 1892
Tolar spolkový 1858 V, 18.475g, dr.hr., dr.rysky RR!
Tolar spolkový 1861 V, 18.378g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
2/1
2 Zlatník 1859 A, 24.682g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
2 Zlatník 1866 A, 24.621g, nep.hr., nep.rysky R!
2 Zlatník 1866 A, 24.646g, dr.hr., nep.rysky, téměř R!
2 Zlatník 1870 A, 24.552g, hrana, dr.rysky R!
2 Zlatník 1871 A, 24.697g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina, téměř R!
2 Zlatník 1871 A, 24.725g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
2 Zlatník 1872, 24.645g, dr.hr., nep.rysky, patina, téměř
2 Zlatník 1873 - střelby Vídeňského střeleckého spolku - varianta bez tečky za označením nominálu, 22.025g, mírně just., nep.hr., vl.rysky, téměř RR!
2 Zlatník 1873 - střelecký - novoražba Sign.Kolářský - R1973, 20.733g, patina RR!
2 Zlatník 1875, 24.668g, dr.vada materiálu, nep.hr., nep.rysky, téměř
2 Zlatník 1879 - Stříbrná svatba, 24.666g, nep.hr., nep.rysky, nep.vada razidla, téměř
2 Zlatník 1879 - Stříbrná svatba, 24.498g, hr., dr.rysky
2 Zlatník 1879 - Stříbrná svatba, 24.694g, dr.hr., dr.rysky, slabě zlacený, téměř
2 Zlatník 1879 - Stříbrná svatba, 24.488g, stopa po oušku, hr., rysky, patina
2 Zlatník 1880, 24.515g, stopa po oušku, dr.hr., rysky, patina
2 Zlatník 1883, 24.545g, dr.hr., dr.rysky, patina
2 Zlatník 1883, 24.696g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
2 Zlatník 1883 - v aversu vyraženo "100000 18/5" (patrně jako dar k narozeninám), nep.rysky, téměř R!