F.J.I., zásluž. kříž 1849 Ag, zlac. smalt poškoz. stužka,Viribus Unitis
F.J.I., vyznam. Červený kříž Ordo Teut Humanitat 1871, Ag, smalt, kříž bez stuhy, 35x40mm
F.J.I., vyznam. Červený kríž 1864-1914, Patriae ac humanitati, smalt, Ag, 35x45, stuha
1/1/1-
F.J.I., vyznam. Viribus Unitis 1849, Ag, punc, korunka, smalt, zásluž. kříž, stužka
-1/-1/-1
F.J.I.,odznak K.K.Militar v reichs-bund,,aleg.,atrib.,mocnářství,,plech Bz pozl.75x65
F.J.I., pamět.kříž mobiliz.1912-13, jedn. Bz pozl. stuha
F.J.I, medaile Signum Laboris k 40. letum vlády, Bz pozl. bez stuhy
F.J.I., med. Signum Memorriae, bez stuhy
F.J.I., med. Viribus Unitis 1849-1908, pozlacení otřelé pův.o.
F.J.I., med. 2december 1878, se stuhou
Tyroly, za obranu vlasti 1914-1918, Bz 34, nová stuha
0/0/0
Tyroly, za obranu vlasti 1914-1918, Bz 34, Das Land Tirol
F.J.I., kříž s meči 1914-18, jedn. stužka
F.J.I., vyznamenání Der Tapferkeit Ag, 40mm, mladý portrét, stuha
Karel I., 1916-18, kříž Grati princeps et patrie 1916, Zn, stužka
Rakousko, Karel I., Za zranění, Laeso militi 1918, Zn škr.
-1/2/1
Rakousko, Zemská hasičská jednota slezská, Za zásluhy
ČSR, Českosl. válečný kříž III. vyd. 1945-46, opotř. stuha, N.5III
1/1/2
ČSR, voj.řád Za svobodu III. stup., Bz., I. praž. vydání 1946, stužka, N.32
ČSR, vojenský řád Za svobodu II. stupeň I. praž. vydání 1946, Ag, stuha
-1/-1/1