Mincovňa Kremnica
Kremnica 1328. L. Bódi. Ag. 925, destihran, 27,5 mm, 2 puncy, Orig. plexietue.
Položenie základného kameňa novej mincovne v Kremnici jún 1977. Na R budova starej mincovne. Sign. GROMA. Bronz, 56 mm, 75,14 g.
Zahajenie výroby v novej mincovni 1983. Lisař nese pláty střížků, múza, na R: VĎAKA VÁM ZA POMOC PRI REALIZÁCII STAVBY. Bódi. Bronz patin., 70 mm, 232,5 g.
Zahajenie výroby v noévej mincovni 1983. Lisař nese pláty střížků, múza, na R: VĎAKA VÁM ZA POMOC PRI REALIZÁCII STAVBY. Bódi. Bronz zlac., 76 mm, 163,3 g. Technologická zkouška, neostřižený okraj.
Banské a minciarské mesto Kremnica. Stará část města / brána. A. Hám. Ag .900, pat. na starostříbro, 30 mm, 19,8 g, 3 puncy
Banské a minciarské mesto Kremnica. Stará část města / brána. A. Hám. Bronz, 60 mm, 103,96 g.
Banské a minciarské mesto Kremnica. Stará část města / brána. A. Hám. Bronz postř., 60 mm, 80,66 g.
Múzeum minci a medailí v Kremnici. Na R mince: florén Karla Roberta, BIATEC, aj. Národná banka Slovenska. Sign. N (Novotný). Cu, 40 mm, 30,52 g.
Křivoklát
Hrad Křivoklát. Česká republika - Pamětník. Zlatý tombak, lesklý, 36,3 mm
Kutná Hora
Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře. Král. horní město Kutná Hora. Neuberger. Bronz, 55 mm. na R nep.kor.
Kutnohorský pamětní groš Václava II. Ag .900, 27,5 mm, 4,16 g, 2 puncy.
RL
Kutnohorský pamětní groš Václava II. Ag .900, 28 mm, 7,46 g, tlustší střížek, nepunc.
Kutnohorský pamětní groš (Václav II.). Ag, 27,5 mm
Liberec
Obchodní a živnostenská komora v Liberci za dlouholetou věrnou spolupráci. Na L kovář opírající se o kovadlinu, dole pohled na loďstvo. Na R pohled na Ještěd a město, německý text. Autor: J. Neubauer. Bronz, 60 mm
Obchodní a živnostenská komora v Liberci za dlouholetou věrnou spolupráci. Na L kovář opírající se o kovadlinu, dole pohled na loďstvo. Na R pohled na Ještěd a město, německý text. Autor: J. Neubauer. Bronz postř., 60 mm
Litoměřice
Litoměřice. 700 let založení města 1227-1927. Žena s rozpřeženýma rukama, v pozadí město / kostel, věž, LIETMERITZ 700 JAHRE STADT. Sign. ALEX LEJSEK. Bronz, 52 x 70 mm, 115,35 g.
Olomouc
Olomouc. 850. výročí posvěcení kostela sv. Václava, 1131-1981. Autoři: Grmela, Doležal. Bronz, 60,3 mm
Plzeň
Medaile z kovu z věže chrámu sv. Bartoloměje. Plzeň 1935. (Kostel sv. Bartoloměje.) Cu, tm. patina, 32,5 mm, 3,26, g
Poděbrady
Upomínka na slavnost odhalení pomníku králi Jiřímu v Poděbradech 14-15-16 VIII 1896. Šmakal, Praha. Cín, 14,76 g, 2 raž. ouška.
-0/0-
100. výr. odhalení pomníku krále Jiřího. Poděbrady 1996. Pomník, zámek / znak města. MS, 60 mm, 88,6 g.