František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1871 A
Zlatník 1871 A
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1871 KB "R"
Zlatník 1871 KB "R"
1/0-
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1872 b.zn. "R"
Zlatník 1872 b.zn. "R"
1/1+
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1872 KB "RR", dr. rys., tém.
Zlatník 1872 KB "RR", dr. rys., tém.
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1872 KB "RR"
Zlatník 1872 KB "RR"
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1872 KB "RR", zc. nep. rys.
Zlatník 1872 KB "RR", zc. nep. rys.
-0/0-
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1873 b.zn.
Zlatník 1873 b.zn.
+1/0
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1873 b.zn., tém.
Zlatník 1873 b.zn., tém.
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1873 b.zn., patina
Zlatník 1873 b.zn., patina
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1874 b.zn. "R"
Zlatník 1874 b.zn. "R"
0/0+
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1874 KB "R"
Zlatník 1874 KB "R"
+2/1-
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1875 b.zn. - Příbramský - novoražba sign.: H Ag 999
Zlatník 1875 b.zn. - Příbramský - novoražba sign.: H Ag 999 kapsle etue
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1875 b.zn. - Příbramský - novoražba sign.: H Cu
Zlatník 1875 b.zn. - Příbramský - novoražba sign.: H Cu kapsle etue
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1875 b.zn.
Zlatník 1875 b.zn.
RL
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1875 b.zn., tém.
Zlatník 1875 b.zn., tém.
František Josef I.(1848-1918), Zlatník 1875 b.zn. "sbírkový !"
Zlatník 1875 b.zn. "sbírkový !"