Med. Za zásluhy o ochranu hranic ČSSR. Bronz, stuha. SN-177
Pam. med. Moravské partyzánské skupiny S. Hybeše. Bronz, stuha. VM-149
Pam. med. partyzánské skupiny Victoria. Bronz, stuha. VM-180
Vyznamenání Za zásluhy - 10 let Lidových milicí, II. třída. Bronz. smalt. hvězda, šroub s matkou + miniatura, šroub s matkou + malý odznak CCCP, pův. etue. VM-49, SN-160
Čestná stužka "Mateřství", III. stupeň, původní obal. SN-186c
Odznak pro střelce z lehkého kulometu, II. stupeň (1928 - 1948). Bronz. plech, zn. HSH NAŠE VOJSKO
Odznak pro střelce z těžkého kulometu, III. stupeň (1928 - 1948). Bronz. plech, neznačeno
Odznak Vzorný pracovník civilní obrany ČSSR. Mosaz, smalt, spona + miniatura, jehla
2 ks
Čestný odznak Spojař MV, II. stupeň. Bílý kov, smalt, spona
0/-
Čestný odznak Spojař MV, III. stupeň. Bronz, smalt, spona
Čestný odznak Vzorný pracovník OPK, II. stupeň. Zlatě elox. hliník, smalty, šroub s matkou
Čestný odznak Vzorný pracovník OPK, III. stupeň. Zlatě elox. hliník, smalty, šroub s matkou
Čestný letecký odznak za 1.000.000 nalétaných km. Bronz patin. 42x31 mm, smalt, spona
Odznak Vzorný cvičitel, pův. etue. SN-188c
Pam. med. Za 40-ti letou službu hasičskou, sbor Studenec u Jilemnice. Zlacená bronz 36 mm, modrošedá stuha
1/1/-1
Průkaz k medaili "Za pracovní obětavost" č. 8376. Udělen 9.9.1959, orig. desky
Z
Česká republika. Neoficiální pam. med. k 125. výročí bitvy u Hradce Králové 1866-1991. Portrét FJI. Bronz, stuha. n. st. kor.
SSSR. Řád „Znamení cti“, typ 6, č.1536823 (1971). Ag nepunc., smalt, zn. MOHETHЫЙ ДBOP, stuha
Řád rudého praporu práce, č. 1158785 (po r. 1971). Obec. kov zlac., smalty, zn. MOHETHЫЙ ДBOP, stuha
Srbsko. Pam. kříž 1913. Bronz, stuha na mosaz. golodce (od Řádu sv. Jiří)
-1/-1/2