Údobí let 1945 - 1953
50 Haléř 1953 (Al), 0.669g R!
20 Haléř 1947 (CuZn), 1.929g, pěkná patina, téměř R!
Údobí let 1953 - 1960
Koruna 1957 (bronz), 4.027g, pěkná patina, téměř
Koruna 1958 (bronz), 3.960g, pěkná patina, téměř
Koruna 1959 (bronz), 4.059g, pěkná patina, téměř
Koruna 1960 (bronz), 3.997g, pěkná patina, téměř
25 Haléř 1954, 1.415g, nep.nedor., nep.hr., nep.rysky R!
10 Haléř 1955, 1.153g, nep.hr., nep.rysky, téměř R!
10 Haléř 1956, 1.155g, nep.hr., nep.rysky R!
10 Haléř 1958, 1.197g, nep.hr., nep.rysky R!
5 Haléř 1955, 0.817g, nep.hr., nep.rysky R!
Údobí let 1961 - 1969
50 Haléř 1969 - bez teček po stranách letopočtu - původní ražba, 3.037g, nep.hr., nep.rysky, patina R!
0/1
10 Haléř 1963 - s tečkama po stranách letopočtu - původní ražba, 1.174g, dr.vada materiálu, dr.hr., dr.rysky R!
10 Haléř (1953-1971) - inkusní ražba reversu, 1.179g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
3 Haléř 1962 - původní ražba, 0.673g R!
Údobí let 1970 - 1980
5 Koruna 1974 - zmetek - prasklý střížek - avers a revers rozděleny na 2 části, 3.632g, 3.702g, patina
1,1
Sada stříbrných mincí Československa, 1928 - 1968
Kompletní sada stříbrných mincí v kazetě 39ks
1-0
Česká republika, 1993 -
500 Kč 2013 - 100 let narození Beno Blachuta, KM.140 (Ag900, 25.0g, 13.900ks), kapsle, karta
50 Koruna 1993 - minc.Hamburk - zmetek - bez měděného pokovení, nep.rysky
20 Koruna 2018 - T.G.Masaryk, Sign.VO (Vladimír Oppl)