3 krejcar 1681 ned.
1 krejcar 1679, dr.ned.
2 krejcar ( 1/2 Batzen) 1696, Zöttl 2466, Probszt 2052, patina
1 krejcar 1702
1 krejcar 1760, Zöttl 3095, dr.hr., nep.ned., R
3 krejcar 1621, zn.hvězda v opise, Kopicki 6803, dr.prohn., ned. R
3 krejcar 1622, Kopicki 6806
-2/2-
1 krejcar 1681 LPH, zn.vedle orlice, Kopicki 6907
1/2 krejcar 1693 LPH, Kopicki 6940
schilling b.l., nep.ned, R
Svatý Václave, oroduj za nás, b.l. (1938) stojící svatý Václav s praporcem, nápis / sv.Ludmila, sv.Václav a kníže Bořivoj ve čvercovém orámování, Sign.HK (Karel Hollmann), postř.bronz 30 mm, ouško
fenik CNA B-26, nedor.
fenik CNA B26, 0,52g/18mm
fenik CNA B26, 0,81g/20,5mm
1/2
frísašský fenik před r. 1240, blíže nepřidělený CNA Cn 25 0,982g/16mm, nep.ned.
frísašský fenik blíže nepřidělený 0,846g nedor.
2/2-
fenik CNA B 132, mincovna Vídeň 0,834g dr.ned.
fenik CNA B 139, mincovna Wiener Neustadt R
fenik blíže neurčený, na líci orlice, rub nezřetelný, na rubu ornament
fenik CNA B 166
2/-