Vratislav-biskup., arcivévoda Karel, 1608 - 1624
3 Krejcar 1619, Sa.98 (tab.XII/33), 1.399g, krajový střížek, vady mater., nedor., patina
2/2-
Vyšehrad-kapitula, Benedikt Henninger, 1802 - 1809
Guillemard - AE instalační medaile 29.VI.1802 - dva znaky pod mitrou, opis a nápis / 8-řádkový nápis, 42mm, 15.170g, Don.4696, PG.130, Přib.693, skvrny
Církevní medaile - lité svátostky kruhové
Svatý Jan Nepomucký, opis / Archanděl Gabriel vede mladého Tobiáše, krajina, opis, Nesign., mosaz 35 mm s pův. ouškem (patrně polovina 18.spol.), dr.hr. R!
Církevní medaile - protestantské
Sign.CM - 100 let Augsburgské konfese 1617 - dva muži s Biblí, svící a mečem, opis / starozákonní symboly, dva opisy, zlacené Ag 41mm, 18.433g, dr.rysky RR!
Údobí let 1918 - 1938
10 Koruna 1933, 9.985g, nep.rysky RR!
5 Koruna 1925, 10.021g, krásná patina
5 Koruna 1927, 9.862g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
5 Koruna 1928 - dlouhá vlnovka na hraně, 7.032g, nep.hr., nep.rysky
5 Koruna 1931, 6.957g, nep.hr., nep.rysky
20 Haléř 1933, 3.382g, nep.hr., nep.rysky, tmavá patina R!
10 Haléř 1922, 1.972g
10 Haléř 1922, 2.034g
10 Haléř 1935, 2.065g
5 Haléř 1930, 1.671g R!
Údobí let 1939 - 1945 / Slovensko
5 Haléř 1942, 0.953g, nep.hr., nep.rysky, téměř R!
Údobí let 1961 - 1969
3 Haléř 1962 - původní ražba, 0.663g R!
Sady oběhových mincí
Ročník 1986 - v etui 7ks
Sbírka stříbrných pamětních mincí, 1928 - 1989
500 Koruna (5ks), 100 Koruna (40ks), 50 Koruna (26ks) , 25 Koruna (8ks), 20 Koruna (3ks), 10 Koruna (10ks), patina, celkem 92ks
1-0
Česká republika, 1993 -
500 Kč 2011 - Karel Jaromír Erben, KM.123 (Ag925, 25.0g, 10.800ks), kapsle, etue, poškozená karta
500 Kč 2012 - Jiří Trnka, KM.131 (Ag925, 25.0g, 12.100ks), kapsle, etue, poškozená karta