120 let založení AC Sparta Praha 1893 - 2013. Míč s logem, opis / stadion, data, nápis. Sign. Šťastný. Ag 0.999 (31,1 g) 37 mm, plexi pouzdro, etue, certifikát
LR
Třebíz (okr. Kladno). Upomínka na odhalení pomníku p. Václavu Beneši Třebízskému 14.8.1892. Nápisy / pomník, opis. Nesign. Cín 34,5 mm, pův. o. n. hr.
Velké Pavlovice. Šlechtitelská stanice vinařská, 100 let 1901 - 2001. Budova s vinicí, opis a letopočet / logo, letopočty. Nesign., ražba Bižuterie Jablonec. Bronz postř. 33 mm, plexi pouzdro, etue
Zákupy. Upomínka na císařské manévry Zákopy 1899. FJI., opis / vojsko, český opis a nápis. Bronz 29 mm, pův. o., starý podložní lístek. kor.
Sportovní medaile a ceny, střelecké medaile. Jubilejní střelby 1798 - 1898, Varnsdorf v Čechách. Portrét FJI., titulatura / znak, opis. Bronz zlac. ? 37 mm, pův. ouško s očkem
-1/-1
Poděbrady. Sport. cena ČKV - III v jízdě hlavní na stroji bezpečném 14.5.1894. Měď, stuha, pův. etue (část. poškozena)
Plzeň. Sport. cena ČKV - III v hlavním závodě 5000 M XII. mezinár. záv. 15.9.1895. Bronz část. postř., stuha, etue (n. poškoz.)
Poděbrady. Sport. cena klubu velocipedistů - III v jízdě na tandemech 15.8.1896. Ag část. zlac., stuha, pův. etue
Americké závody na kole - I. cena, Jubilejní výstava v Praze 1908. Dva znaky pod korunou, opis, letopočet / nápis a opis. Bronz zlac. (setřeno) 25 mm, orig. ouško
Závod dorostu při VII. Všesokol. sletu 1926. Stojící sportovec v krajině / nápis. Sign. Pichl. Bronz 57,5 x 40,6 mm, 2 pův. otvory, černá tkanice
Memoriál Kopeckého 1927, I. cena vrh koulí. Vítěz, černěný nápis. Jednostr. bronz 37 x 28 mm, pův. ouško s očkem
Sport. cena - II. Hostivař - Vršovice 10 km kat. A 1931. Tvar dvojitého maltézského kříže, uprostřed medailon s vítězem. Jednostr. bronz 56 x 46 mm, barev. smalty, stužka (mašle)
Mistr. Země Moravskoslezské, Břeclav 1933. Závod "čtyřky" (veslování), neudělená ? cena. Jednostr. plaketa, bronz 48 x 68 mm
Sport. plaketa - I. cena. Hlava vítěze zleva / rytý text OSMY SEN. Č. V. K. UH. H. 1935 (Uherské Hradiště). Zlacená bronz 43 x 33 mm
Turistická soutěž Svazu kanoistů republiky Československé 6.-13.IX.1936. Olymp. kruhy, kanoista sjíždějící splav, nápisy. Jednostr. mosaz 63x52 mm
Svaz bojovníků. Ruka se samopalem, 3 prapory - na jednom státní znak ČSR / rytý text II. S B I. K PŘEB. JEDN. ŽEN 1947. Nesign. Bronz postř. 67 x 66 mm, orig. etue
Med. z řady "100 let olympijských her" b.l. (1996). Pohled na Atheny, řecký opis a nápis / ve schémat. řeckém cvičišti diskobolos, opis CITIUS ALTIUS FORTIUS a nápis ΟΛΥΜΠΙΑ. Nesign. Ag 0.999 (14,86 g) 35 mm
Med. z řady "100 let olympijských her" b.l. (1996). Pohled na Atheny, řecký opis a nápis / ve schémat. řeckém cvičišti dva zápasníci, opis CITIUS ALTIUS FORTIUS a nápis ΟΛΥΜΠΙΑ. Nesign. Ag 0.999 (14,75 g) 35 mm
Med. z řady "100 let olympijských her" b.l. (1996). Pohled na Atheny, řecký opis a nápis / ve schémat. řeckém cvičišti dva boxeři, opis CITIUS ALTIUS FORTIUS a nápis ΟΛΥΜΠΙΑ. Nesign. Ag 0.999 (14,95 g) 35 mm
Med. z řady "100 let olympijských her" b.l. (1996). Pohled na Atheny, řecký opis a nápis / ve schémat. řeckém cvičišti oštěpař, opis CITIUS ALTIUS FORTIUS a nápis ΟΛΥΜΠΙΑ. Nesign. Ag 0.999 (14,76 g) 35 mm