ČNS Teplice
50 let pobočky 1951-2001, Cu pat., 40 mm, 30 g. Vitanovský, SMK 2001. A38/-
50 let pobočky 1951-2001, Ag .925, pat. na starostříbro, 20 mm, 6,4 g, 3 puncy. Vitanovský, SMK 2001. Č. 29. Plexietue. A38/-
50 let pobočky 1951-2001, Cu pat., 20 mm, 5,9 g, 3 puncy. Vitanovský, SMK 2001. A38/-
ČNS Uherské Hradiště
10 let pobočky 1970-1980, bronz pat., 40 mm, 26,1 g. J. Jurčák, SMK 1980. A41/1
10 let pobočky 1970-1980, Ag .900, 40 mm, 29,5 g, 3 puncy na L. J. Jurčák, SMK 1980. Plexietue. A41/1A
10 let pobočky 1970-1980, bronz postř., 40 mm, 24,3 g. J. Jurčák, SMK 1980. Plexietue. A41/1B Zkušební ražba, raženo cca 15 ks.
Nález mincí ve Zlechově r. 1962, bronz, 60 mm, 81,5 g. Josef Úprka, SMK 1985. A 41/2
ČNS Ústí nad Orlicí
20 let pobočky 1961-1981, Ag .900, pat. na starostříbro, 30 mm, 16,5 g. Dušek, SMK 1981. A 43/3
20 let pobočky 1961-1981, bronz, 60 mm, 91,8 g. T. R. Dušek, SMK 1981. A 43/4
20 let pobočky 1961-1981, bronz postř., 60 mm, 91,4 g. T. R. Dušek, SMK 1981. A 43/4A Raženo 5 ks.
Výstava medailí Ústí nad Orlicí podzim 1985, bronz, 60 mm, 85,4 g. T. R. Dušek, SMK 1985. A 43/6 Raženo 70 ks.
30 let pobočky 1961-1991 a 200 let narození Václava Hanky 1791-1991, bronz pat., 60 mm, 106 g. Z. Kolářský, SMK 1991. Nečíslováno. A 43/8
30 let pobočky 1961-1991 a 200 let narození Václava Hanky 1791-1991, bronz pat., 60 mm, 105,4 g. Z. Kolářský, SMK 1991. Čís. 54. A 43/8A
30 let pobočky 1961-1991, litá kompozice, 40 mm, 33,1 g. T. R. Dušek, autorova dílna. Č. 9. A 43/9B Existují 3 var., celkem odlito 40 ks.
30 let pobočky 1961-1991, litá kompozice, 40 mm. T. R. Dušek, autorova dílna. Č. 16. A 43/9B
ČSPDP
Česká společnost přátel drobné plastiky. Matyáš Bernard Braun 1685-1738. Harcuba. Bronz patin.
80 let vzniku Československa, 1918-1998. Alegorická postava republiky / ověnčená hlava lipovou ratolestí. Harcuba. Ag .900, 41 mm, 37,28 g. Plexietue.
RL
num
Orlická numismatická společnost - 10 let od založení 28.11.1993 - 2003, bronz, 61 mm, 151,8 g. Šindelář, SMK 2003.
Orlická numismatická společnost - 10 let od založení 28.11.1993 - 2003, Ag .925, pat. na starostříbro, 61 mm, 181,1 g, na hraně 2 puncy a písm E JN, 5/10. Šindelář, SMK 2003.
Pardubice, Aureus s.r.o. Uprostřed český lev a velké A, dole let. 1993-2000 / kostel. Litá kompozice, 50 mm, 57,3 g. Nesign., ražebna neznámá.