Ústř. hosp. společnost pro král. České b.l. Korunovaný český znak, česko-něm. opis / hospodářská alegorie, česko-něm. opis ZA ZÁSLUHY. Ag 52,7 mm (44,91 g). n. škr., n. hr.
tém. 0/0
Polívka Miroslav. Pam. med. k vydání Tolerančního patentu b.l. Portrét Josefa II., opis. Jednostr. bronz 45 mm
Seidan. Med. Krasoumné jednoty na postavení pomníku maršála Radeckého z Radče v Praze 1859. Portrét Radeckého zleva, opisy / pomník, nápisy a opisy. Bronz 80 mm. skvrnka
Šejnost. Dokončení velechrámu sv. Víta a milénium sv. Václava 1929. Budova velechrámu, zemské znaky, opis a nápis. Nesign. Jednostr. litý bronz 156,5 mm, na rubu 3 výstupky R
Sv. Václav b.l. Sedící světec s praporcem a štítem, nápis NEDEJ ZAHYNOUTI NÁM I BUDOUCÍM. Nesign. Jednostr. litý bronz 157 mm, na rubu 3 výstupky R
Šimonovský. Josef Svatopluk Machar (čs. básník a generál, 1919 - 24 generální inspektor čs. vojsk). Poprsí zprava, autogram. Jednostr. dutý bronz 340 x 255 mm, na rubu 2 šrouby na uchycení. n. naprask., 1x úhoz
T. G. Masaryk. Poprsí zpředu mírně zleva (1923). Patinované železo 214 x 168 mm na dřevěné desce 345 x 290 mm, na rubu závěs. sty kor.
2
Španiel. Úmrtní med. T. G. Masaryka 1937. Bronz 60 mm. Novák-01.135.b
Tautenhayn. Čestná cena ministerstva obchodu ve Vídni b.l. Portrét F.J.I., titulatura / alegorická scéna, opis. Na hraně ražený nápis REGIONALAUSSTELLUNG 1887 JAROMĚŘ. Ag (punc) 57 mm, 70,96 g. ČS-1577. n. hry
Med. na vítězné bitvy proti Napoleonovi v 19. stol. Germánie s mečem stojící na dělu a praporu, opis / portréty arciv. Karla, Andrease Hofera a knížete Schwarzenberga, opis. Bronz 65 mm. hry, m. o. ?
3/2
Vít. Junácké středisko "Sopka", Nová Paka 1989. Budova, nápisy s daty / skautská lilie, opis. Hliník 46 mm. RJV-085
Vladimír Vaclík 2000. Portrét, opis / Sv. Trojice, opis ČESKÉ SDRUŽENÍ PŘÁTEL BETLÉMŮ. Hliník 42 mm, reklamní tisk. RJV-162D
Vitanovský. Med. z řady "Poslední Rožmberkové". Kateřina z Ludanic. Portrét, opis / rytíř na koni, opis. Ag 0.999 (16,19 g) 34 mm, plexi pouzdro
LR
Med. z řady "Poslední Rožmberkové". Petr Vok z Rožmberka. Portrét, opis / rytíř na koni, opis. Ag 0.999 (16,19 g) 34 mm, plexi pouzdro
Med. z řady "Poslední Rožmberkové". Vilém z Rožmberka. Portrét, opis / rytíř na koni, opis. Ag 0.999 (16,15 g) 34 mm, plexi pouzdro
Milada Horáková b.l. (2013). Portrét, opis / mezi fašist. a komunist. symboly procházející osoba, nápis. Ag 0.999 (13 g) 28 mm, čísl. na hraně (č. 0007), plexi pouzdro, luxus. orig. etue, certifikát
Wichnerová. Med. z řady "Doba Rudolfa II. v Praze" b.l. (2009). Tadeáš Hájek z Hájku. Poprsí čelně, opisy / portrét Rudolfa II., Pražský hrad, opis. Ag 0.999 (16,26 g) 34 mm, plexi pouzdro
Med. z řady "Doba Rudolfa II. v Praze" b.l. (2009). Johannes Kepler. Poprsí, opisy / portrét Rudolfa II., Pražský hrad, opis. Ag 0.999 (16,16 g) 34 mm, plexi pouzdro
Zeman. Marilyn Monroe, 70. výr. narození b.l. (1996). Portrét, opis, data / stojící herečka s rozevlátou sukní, opis. Ag 0.999 (15,05 g) 35 mm. Zeman-94
Babí (okr. Náchod). Sjezd hasičské župy Náchodské 17.7.1898, na oslavu 50. let panování Františka Josefa I. Na stuze nápis, opis / dva hasiči, štítek s heslem. Sign. Šmakal Praha. Cín 34 mm, pův. ouško (deformované), starý podkladní štítek. Lit.: Ražby okr. Náchod-Div.5a. dr. hry
-1/-1