Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830
Putinati - 100 let svatořečení Jana Nepomuckého 1829 - chrám sv.Víta, opis a nápis / nápis ve vavřínovém věnci, Sign., Ag 49mm, 62.255g, Don.4654, vlas.rysky
100 let svatořečení svatého Jana Nepomuckého 1829 - světec nad náhrobkem / 6-řádk. něm. nápis, Nesign., mosaz 42 mm s pův.ouškem, Don.4657, dr.vady mat.,ned.
Praha-arcibisk., Lev kardinál Skrbenský, 1899 - 1917
Grünfeld - AR medaile na 10.výročí inaugurace 1910 - poprsí zprava, opis / znak s kardinálským kloboukem, opis, Sign. nečitelná, Ag800, 50mm, 54.200g, Přib.513
Grünfeld - AE medaile na 10.výročí inaugurace 1910 - poprsí zprava, opis / znak s kardinálským kloboukem, opis, Sign.HG na hraně, 50mm, Přib.513, patina
Salzburg-arcib., Zikmund III.Schrattenbach, 1753-1771
1/2 Tolarová medaile 1769 - poprsí zprava, opis / nová městská brána, vročení, Sign.FM, 35mm, 13.929g, Zott.2965 (BR.4157), nep.rysky, pěkná patina R!
Salzburg-arcib., Hieronymus Colloredo, 1772 - 1803
Mazenkopf - medaile na 1200 let arcibiskupství 1782 - poprsí zprava, opis / chrám s 12 sloupy, opis a nápis Sign., Ag 33mm, 12.175g, H.4735, Zot.3190, nep.rysky
Špýr - biskup., Marquart von Hattstein, 1560 - 1581
1/2 Batzen 1575, Sa.2121 (obr.1041), 1.339g, nedor., pěkná patina
Želiv - klášter premonstrátů
Peter - 800 let založení kláštera 1149-1949 - průčelí chrámu mezi dvěma stromy, znak, opis / milostný obraz Panny Marie, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Nesign. (Chr.Wermuth 1717) - Husův tolar - poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis, opisy, ražený originál, 44mm, 28.854g, dr.hr., dr.rys., pat.
Církevní medaile - svatební a zásnubní
Buchheim (Sign.IB) - manželé jako jedno tělo s dvěma hlavami, věnec, latin.opis / spojené ruce a holubičky v prstenu, latin.opis, Ag 45mm, 25.193g, vady razidla
Údobí let 1918 - 1938
10 Haléř 1927 (CuZn), 2.041g
Údobí let 1953 - 1960
10 Kčs 1955 - Osvobození, patina, nepůvodní kapsle
Údobí let 1990 - 1993
10 Kčs 1990 - TGM - avers bez signatury / v reversu signatura "JIS", 7.874g, nep.hr., nep.rysky, pat. RR!
Česká republika, 1993 -
500 Kč 2011 - 200 let naroz. Karla Jaromíra Erbena, KM.123 (Ag925, 25.0g, 10.800ks), kapsle, pomačk.karta
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 1997, navíc 10 Kč 1997 - mincovní město Jáchymov, průvodní text, etue, skvrna na 50-Koruně 10ks
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 1998, navíc 20 Kč b.l. (1998) - mincovní město Kroměříž (ryzost označena Ag 999), průvodní text, etue 10ks
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 1999, navíc 50 Kč 1999 - mincovní město Praha (Ag), průvodní text, etue 10ks
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 2003, 10 Haléřů - 50 Korun, Ag pamětní medaile na jubileum 10 let mincovny, průvodní text 10ks
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 1996, 10 Haléřů - 50 Korun, přebal Praha/Jablonec 9ks
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 1999, 10 Haléřů - 50 Korun, přebal Petr Parléř 9ks