Trautson, Pavel Sixtus, 1550 - 1621
Tolar 1620, mincovna Vídeň, poprsí zprava, opis / císařský znak, rodový znak s řádem Zlatého rouna, opis, PR.201, M.3260, H.5669, 28.727g, nedor., patina
3 Krejcar (1)618, Vídeň, FW.914, podobný jako PR.204, ale menší poprsí a perlovec v aversu i reversu, 1.572g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina, téměř
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1627, Jičín-Reick (bez značky), Meyer.58, Nech.26, Don.3982, 1.496g, nedor., skvrny, patina
3 Krejcar 1628, Jičín-Reick, Nech.47, Meyer.102, 1.472g, nep.exc., nedor., pěkná patina
3 Krejcar 1634, Jičín-Steinmüller, Ne.99, Meyer.329, 1.734g, nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná patina RR!
3 Krejcar 1630, Zaháň-Jacob, Nech.120, Meyer.238, Don.4004, 1.558g, krajový střížek, rys., pěkná patina
3 Krejcar 1630, Zaháň-Jacob, Nech.120, Meyer.246, 1.704g, nedor., patina R!
Nesign. (Becker) - pamět.medaile 1629 / 1874-1884 - poprsí mírně zprava, opis/ honosný korun. znak, opis, Ag 29mm, 19.763g, odstr.ouško, vl.rysky, patina RR!
Chaura a Špánek - tolarová pamětní medaile 1934 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opis a nápis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 26.738g, krásná patina
Chaura a Špánek - postř.bronzová pamětní medaile 1934 - poprsí zprava, opis/ korunovaný znak, opis a nápis, Sign., 41mm, 22.237g, pěkná patina, téměř R!
Kolářský - malá bronzová medaile 1972 - poprsí zprava, opis / znak, opis, Sign.ZK, 34mm, 12.387g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina, téměř R!
H.Mayer - Valdštejnovy slavnosti v Altdorfu 1973 - poprsí zprava, něm.opis/ palác akademie, 3-řádk.nápis a opis, Punc., patin. Ag1000, 34mm, 16.027g, téměř
Kazda - dvoutolarová pamětní medaile b.l.(cca 1993) - poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opis, Sign., Nepunc., patinované Ag 50mm, 56.712g, téměř R!
Fürstenfeld
Cínová medaile na svěcení zámecké kaple b.l. - Madona v mandorle a opis / zámek s kaplí a písmo, Nesign., 30mm, 10.485g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, tém.
Hradec Králové-biskupství, Mořic Pícha, 1869 - 1956
Weyer, Špánek - AR jeton na 10 let instalace 1941 - znak s kardinálským kloboukem, opis / 7-řádkový nápis v ozdobné kartuši, Sign., Nepunc., 24mm, 4.933g, pat.
Jáchymov : Hieronymus Magdeburger a jeho dílna
Svatá rodina a zvířata v chlévě, opis a nápis / klanění svatých Tří králů, opis, 1533, Sig., Katz.93, lité stříbro v rámečku s puncov.ouškem 40mm, 15.277g
Jáchymov : Nikl Milicz a jeho dílna
Poslední večeře Páně, opis, 1546 / Kristus na globu mezi Pannou Marií a Janem Křtitelem, opis, Katz.347, Don.4341, lité Ag 55mm, 24.624g, věnování na hraně !
Samson nese bránu Gazy, opis / Kristus otevírá bránu vězení, opis, 1558, Katz.383, Don.4383, lité stříbro 51mm, 25.311g, pěkná patina
Abrahám a Izák na cestě k Morii, opis / Kristus padá pod křížem, opis, 1565, Katz.392, Lanna.1353, zlacené lilé stříbro 47mm, 25.540g, dobové ouško, patina R!
Nejsvětější Trojice, opis / Kristus na zeměkouli, opis, b.l., Don.4346, Katz.414-podob., zlacené lité stříbro 38mm, 23.939g, stopa po oušku, patina