Španělsko
15 Centimos (1938), Pick.96B, Agu.42 - karton se španělským znakem - průměr 35 mm
15 Centimos (1938), Pick.96(Fa), Agu.47 - karton se španělským znakem - průměr 35 mm
15 Centimos (1938), Pick.96H, Agu.8 - karton se španělským znakem - průměr 35 mm
30 Centimos (1938), Pick.96J, Agu.21 - karton se španělským znakem - průměr 35 mm
45 Centimos (1938), Pick.96L, Agu.34 - karton se španělským znakem - průměr 35 mm
60 Centimos (1938), Pick.96N, Agu.34 - karton se španělským znakem - průměr 35 mm
25 Centimos (1938), Pick.96(Ra), Agu.79 - karton se španělským znakem - průměr 35 mm
100 Pesetas 1953 (1955), Pick.145a
3
Ukrajina
50 Karbovanců (1918), Pick.6b, monogr.inkoust.tužkou
2
USA
1 Dolar 1935 A - SILVER CERTIFICATE, Pick.416a
2-
Velká Británie - vojenské poukázky
10 New Pence - 6.série (1972), Pick.M45a
N
50 New Pence - 6.série (1972), Pick.M46
0-
Vietnam
200 Dong 1987, P.100a
Zaire
100 Francs 2000, Pick.92a - Banque Centrale du Congo
Zambie
20 Kwacha 1992 (1995-2002), Pick.36b - Sign.11
500 Kwacha 2004 - plast, Pick.43c
1000 Kwacha 2005 - plast, Pick.44d
Losy
Protektorátní tř.loterie - série 46 (1941) - 1/8 - třída I.b
Potravinové lístky - Protektorát Čechy a Morava
1.11.1940 - druhý lístek na oděv, razítko Rousínov, neúplné - 3 strany, částečně vytříháno
1.6.1942 - třetí lístek na oděv, razítko Václavice, série B, neúplné - 3 strany, část.vytříháno, skvrny