Lehnice-Břeh, Jiří Rudolf, 1621 - 1653
1/4 Tolar kiprový 1621 bz, Sa.234 (tab.XX/93-podob.), 5.366g, nep.exc., drobné vady razidla, nedor. R!
Lehnice-Břeh, Georg, 1639 - 1664
XV Krejcar 1664 bz, Pfahler, Sa.390 (obr.138), Kop.5405, 5.773g, mírně exc., nedor., dr.rysky
Lehnice-Břeh, Georg Wilhelm, 1672 - 1675
3 Krejcar 1674 CB, Brettschneider, Sa.469 (obr.163), Kop.5509, 1.829g, pěkná patina R!
Olešnice (Oels) - město
Městský haléř b.l. (kolem 1430), Sa.101, Fried.307, 0.314g, nep.nedor., pěkná patina
Würtemberg-Olešnice, Sylvius Friedrich, 1664 - 1697
XV Krejcar 1676 SP, Sa.neuvádí (obr.60), Kop.6222x - dělený letopočet, 4.380g, exc., nedor., patina RR!
Bamberk - biskupství, Franz Ludwig, 1779 - 1795
Kontribuční tolar 1795, KM.146, Dav.1939, 27.965g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Erlau-arcibiskup., Johann Ladislaus Pyrker, 1827-1847
Boehm - AR medaile na vysvěcení dómu 1837 - chrám, opis a 2-řádkový nápis / 7-řádkový nápis, Sign., 38mm, 26.241g, H.4415, vlas.rysky, pěkná patina
Lange - AR medaile na 50 let vysvěcení na kněze 1846 - poprsí zleva, opis / kalich uložený v oltáři, opis a nápis, Sign., 46mm, 52.476g, H.4417, M.1528, rysky
Erlau-arcibisk., Josef kardinál Samassa, 1873 - 1903
Medaile na 25 let v úřadu 1898 - poprsí čelně, opis / znak a 7-řádk.nápis ve věnci, Nesign., Ag800, 60mm, 70.870g, H.4420, Haus.7089, sběrat.kontramarka, pat.
Jáchymov : Hieronymus Magdeburger a jeho dílna
Bůh Otec, Adam, zvířata v ráji, opis / stvoření Evy, nápis a opis, b.l., Katz.129, Erbstein.514, zlacené lité stříbro 42mm, 20.567g, dobové ouško
Jáchymov : Nikl Milicz a jeho dílna
Abrahám a Izák na cestě k Morii, opis / Kristus padá pod křížem, opis, 1565, Katz.392, Lanna.1353, zlacené lilé stříbro 47mm, 25.540g, dobové ouško, patina R!
Abrahám a Izák na cestě k Morii, opis / Kristus padá pod křížem, opis, 1565, Katz.392, Don.4393, lité stříbro 47mm, 30.736g, stopa po oušku, pěkná pat. R!
Nejsvětější Trojice, opis / Duch Svatý seslán na pomoc apoštolům, nápis, doryto "1585", Katz.412, Don.4344, zlac. lité stříbro, 42mm, 22.985g, m.o. R!
Klanění svatých Tří králů, opis / Jan Křtitel křtí Krista v Jordánu, b.l., Katz.429, Don.4358, zlacené lité stříbro 34mm, 11.321g, m.o., pěkná patina R!
Jáchymov : Concz Welcz a jeho škola
Trůnící Kristus, opis / trůnící císař Karel V., opis, 1550 (na 50.narozeniny císaře), Katz.212, Don.4379, zlacené lité stříbro 45mm, 24.025g, dobové ouško R!
Olomouc-biskup., arcivév. Leopold Vilém, 1637 - 1662
Krejcar 1658, S-V.114 (D1/E), 0.610g, nep.vady materiálu, nep.nedor., pěkná patina R!
Olomouc-biskup., W.Hanibal Schrattenbach, 1711 - 1738
Tolar 1722, S-V.747 (H/H), 28.749g, vl.rysky, pěkná patina
Olomouc-arcibiskup., Theodor Kohn, 1892 - 1904
Scharff - AR medaile na volbu arcibiskupem 8.11.1892 - poprsí zprava, opis / korun. znak na plášti, opis, Sign., Ag900, 55mm, 57.709g, Taul.354, nep.rys., pat.
Olomouc-arcibiskupství, Jan Graubner, 1992 -
Zeman K. - AR medaile na 20.výročí intronizace 2012 (2014)- poprsí, znak, opisy / zářící kříž a chrámy, Sign., Ag999, 50mm, 60g, č.41/50, kapsle, certifikát
Ostřihom - arcibisk., Johann Scitovszky, 1849 - 1866
Radnitzky - AE medaile na 50 let kněžské služby 1859 - poprsí zleva, opis/ zářící hostie, kalich na bibli, opis, 45mm, 40.078g, H.4428(AR), dr.škr., krásná pat.