Ferdinand II., 1619 - 1637
2 Fenik 1624, Štýrský Hradec, M-A.118, 0.489g, nep.nedor., pěkná patina
2 Fenik 1631, Štýrský Hradec, M-A.128, 0.396g, nep.nedor., tmavá patina, lakovaný
2 Fenik 1623, Svatý Vít-Matz, M-A.116, 0.444g, dr.vady materiálu, nep.nedor., pěkná patina R!
Fenik 1635, Štýrský Hradec, M-A.132 (tab.17/26), 0.350g, nep.napr.okr., pěkná patina R!
Arcivévoda Leopold Tyrolský, 1607 - 1632
Tolar 1628, Hall - arcivévoda ve světském šatě, M-A.125, 28.118g, nep.nedor., pěkná patina
Tolar 1632, Hall - arcivévoda ve světském šatě, M-A.129, KM.804.2, Dav.3338, 28.544g, nepatrná stopa po oušku, dr.rysky, patina
Tolar 1632, Hall - arcivévoda ve světském šatě, M-A.129, KM.804.2, Dav.3338, 28.533g, nep.hr., nep.rysky
1/2 Tolar 1629, Hall, M-A.126, 14.112g, nep.nedor., nep.dvojráz, dr.rysky, zajímavé stopy opravy opisu v razidle reversu, pěkná patina R!
10 Krejcar 1624, Hall - arcivévoda v církevním šatě, M-A.117, 4.182g, dr.vady materiálu, pěkná patina
10 Krejcar 1626, Hall - arcivévoda ve světském šatě, M-A.122, 4.268g, nep.vady materiálu, mírně exc., pěkná patina
10 Krejcar 1626, Hall - arcivévoda ve světském šatě, M-A.122, 3.997g, dr.vady materiálu, pěkná patina
10 Krejcar 1629, Hall, jako M-A.126 (tab. 23/15), ale chyboražba "01" v označení nominálu, 3.902g R!
10 Krejcar 1632, Hall - arcivévoda ve světském šatě, M-A.129, 4.358g, dr.vady materiálu, dr.vady razidla, nedor., patina
Arcivévoda Zikmund František, 1662 - 1665
Tolar 1665, Hall, M-A.164 (tab.26/32), 28.147g, opravená hrana, dr.rysky, patina R!
3 Krejcar 1663, Hall, M-A.162, 1.635g, nep.nedor., nep.skvrnka, patina, téměř
Leopold I., 1657 - 1705
Tolar 1670, Vídeň-Faber, Nech.1861, M-A.169, 28.512g, kraj.střížek, nep.nedor., nep.just., pěkná patina R!
Tolar 1704, Vídeň, Nech.1878, M-A.203, 28.723g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Tolar 1678, Štýrský Hradec-Nowak, M-A.177, Nech.2126, 28.637g, krásná patina R!
Tolar 1701, Hall, Nech.2406, M-A.200 - bez sign., 28.432g, nep.rysky
1/4 Tolar b.l., Hall, Nech.2353, M-A.156, 7.385g, krajový střížek, krásná patina R!