50. výročí pobočky 2006 - pamětní denár. Sign. Jelínek. Ag 0.935, 20 mm. FoukalHK-A.27.b, FM-nové
55. výročí pobočky 2011. Veduta HK, nápis, znaky / nápisy. Nesign. (Paitnerová). Měď 36,5 x 36,5 mm. FoukalHK-A.31.b, FM-nové, raženo pouze 5 ks RR
Neplatná mince 50 haléř 2003 ČR s kontramarkou na 2. tajný výlet 8.6.2013. Al 19 mm. FoukalHK-A.35.h. FM-nové, kontramarkováno 19 ks R
0/0/0
Žeton na 2. tajný výlet 8.6.2013. Jednostranný cín 18 mm. FoukalHK-A.35.d, FM-nové, raženo 36 ks
100 let čs. legií 1914 - 2014. Dva legionáři s puškami, v pozadí vlajky, nápis a opis / legionářský pomník v Nižněudinsku, opis a nápis. Sign. Soušek. Cu 35 mm s pův. o., stuha. FoukalHK-A.38.d, FM-nové, raženo 100 ks
Mince 50 hal. 1965 ČSSR s kontramarkou na 4. tajný výlet 13.6.2015. Bronz 21,5 mm. FoukalHK-A.39.c, FM-nové, kontramarkováno 40 ks
1/1/0
Žeton na 4. tajný výlet 13.6.2015. Jednostranná mosaz 18x17 mm (trojúhelník). FoukalHK-A.39.e, FM-nové, raženo 17 ks R
Žeton na 4. tajný výlet 13.6.2015. Jednostranná měď 17x20 mm (trojúhelník); jednostranný cín 14 mm. FoukalHK-A.39.d + f, FM-nové, raženo 32 ks + 27 ks 2 ks
Výlet do Slezska 2015. Nápisy / postava sv. Kryštofa, opis (replika mince Viléma z Rožmberka). Měď 33 mm (šestihran). FoukalHK-A.40.c, FM-nové, raženo 20 ks R
60. výročí pobočky 2016 - pamětní 1/2 groš. Sign. Jelínek. Ag 0.999, 20,5 mm, původní reklamní lístek. FoukalHK-nové (A.42.b), FM-nové, raženo 120 ks
Mince 1 krejcar 1816 A s kontramarkou na 5. tajný výlet 11.6.2016. Měď 26,5 mm. FoukalHK-nové (A.43.b), FM-nové, kontramarkováno 23 ks
Žeton na 5. tajný výlet 11.6.2016. Jednostranná měď 13x13 mm. FoukalHK-nové (A.43.c), FM-nové, raženo 28 ks
Žeton na 5. tajný výlet 11.6.2016. Jednostranná mosaz 13x13 mm, jednostr. cín 15 mm. FoukalHK-nové (A.43.e + f), FM-nové, raženo 25 + 30 ks 2 ks
Žeton na 5. tajný výlet 11.6.2016. Jednostranný hliník 15,5 x 17 mm (trojúhelník), jednostr. cín 15 mm. FoukalHK-nové (A.43.g + f), FM-nové, raženo 28 + 30 ks 2 ks
ČNS, pob. Cheb. 15 let pobočky 1969 - 1984. Nápis / chebský fenik. SnPb 26 mm. FM-A15/13, raženo 80 ks
ČNS, pob. Kroměříž. Výročí povodní na Moravě 1998. Znak Moravy a Slezska, opisy / mapa povodí Odry a Moravy, opisy. Sign. Oppl. Ag 0.900 (41,91 g) 50 mm, pův. etue. FM-A24/17A, raženo 250 ks
LR
ČNS, pob. Plzeň. Přemysl Otakar II. 1978. Korunovaný portrét, opis / jezdecká pečeť, opis. Sign. Harcuba. Ag 0.750 (29,68 g) 40 mm. FM-A32/6
ČNS, pob. Příbram. 10 let pobočky a 760 let horního města 1976. Dva horníci se sbíječkou, městský znak, data, opis / denár Břetislava II., nápisy. Sign. AP (Peter). Ag 0.900 lesklé (3 puncy, 23,3 g) 36 mm. FM-A35/2
400 let povýšení Příbrami na král. horní město 1579 - 1979. Budovy, data, opis / znak města, opis. Sign. A. Peter. Ag 0.900 (3 puncy) 35 mm, zapečetěná plexi etue. FM-A35/3
Praha - ČSPDP. 100 let Národního muzea 1883 - 1983. Postava kněžny Libuše, budova divadla, opis / triga, opisy. Sign. Harcuba. Bronz 38 mm. Dürr-A-13
1/-1