Ferdinand V. (1835-1848)
Malý žeton na českou korunovaci 7.9. 1836 v Praze Ag 18 mm Novák XIX/D/4b; Novotný XIX/d
Medaile 1836 na pražskou korunovaci Ferdinanda V., Cu 46 mm sign.: I.D.BOEHM Nov.XII f, Novák XVIII/D/1/C _dr. hry. , škr. v rv.
Medaile 1836 na pražskou korunovaci Ferdinanda V., Cu 46 mm sign.: I.D.BOEHM Nov. XII f; Novák XVIII/D/1/C dr. hr., škr., tém.
1/
Medaile 1836 na pražskou korunovaci Marie Anny Cu 46 mm, 4,8 m m výška střížku sign.: I.D.BOEHM Nov.XIII f, Novák XVIII/H/1c
Medaile 1836 na pražskou korunovaci Marie Anny Cu 46 mm, 4,8 m m výška střížku sign.: I.D.BOEHM Nov.XIII f; Novák XVIII/H/1c
-0/1
Medaile 1836 na pražskou korunovaci Marie Anny - pamětní ražba fy . Zlatá koruna Ag 0,999 35 mm 29,579 g (max. náklad 5000 ks) orig. etue +certifikát
RL
Medaile 1838 na holdování v Tyrolsku - hlava zleva, opis / 5-řádk ový nápis sign.: F.Putinati Nov. F. 1 B; M. 2575 Ag 34 mm 22,203 g_dr. rys.
Medaile 1838 na holdování v Tyrolsku - hlava zleva, opis / 5-řádk ový nápis sign.: F.Putinati Nov.F.1c, M.2576, P.5/3 Cu patin. 34 mm 22,65 g_dr. rys.
Malý žeton na korunovaci Lombardsko-benátským králem v Miláně 6.9. 1838 Ag 19 mm 3,241 g Novák XVIII/G/9b "R"
1/0-
Medaile 1846, Odhalení pomníku Františka II. ve Vídni, Hlava císa ře zprava, opis / Pomník, opis, v ex. nápis sign.: K. Lange Cu 49 mm (65,05 g) Mont. 2624; Würzb. 2042; Horský 3650
Tolar 1835 A - FERDINANDVS "R"
+0/RL
Tolar 1836 C - FERDINANDVS "RR"_mírně just.
Tolar 1838 A 27,839 g
1/1+
Tolar 1839 A "patina"
0/RL
Tolar 1843 A
+1/0
Tolar 1845 A Her. 142_tém.
Tolar 1846 A 28,04 g_dr. rys.
Tolar 1848 A 28,02 g
Tolar 1848 A_nep. rys.
1/2 Tolar 1836 A - FERDINANDVS "R" 13,84 g