500 Schilling 1983 - Parlament KM 2964_zc. nep. hr.
RL
10 Euro 2004 - Schloss Artstetten KM 3115 kapsle,certifikát č. 26367 orig. krabička (Ag 925 16 g)
10 Euro 2005 - 60. výročí 2. republiky KM 3121 (Ag 925 16 g) kapsle, +orig. etue +certifikát
10 Euro 2005 - 50. výročí Vídeňské opery KM 3125 kapsle, orig. etue +certifikát (Ag 925 17,30 g)
20 Euro 2005 - Admiral Tagetthoff, polární expedice KM 3126kapsle +orig. etue +certifikát
1/10 unce Ag 1993 - Marie Terezie / Burgtheater 22 mm 3,10 g
Ročníková sada 1974 (2,5,10,50 gr.,1,5,10 Schilling) KM PS 30 7 ks adjustováno
Ročníková sada 1979 (2,5,10,50 gr.,1,5,10 Schilling) KM PS 39 7 ks adjustováno
Ročníková sada 1986 (2,5,10,50 gr.,1,5,10,20 Sch. +žeton mincovnyorig. adjustace mincovny
Ročníková sada 1988 (2, 5, 10, 50 gr., 1, 5, 10 Sch. +pozlac. medaile Ferdinanda I. +žeton mincovny) 9 ks orig. adjustace
Ročníková sada 2003 (1,2,5,10,20,50 Cent, 1,2 Euro) - orig. balení v koženkovém obalu peněženkového typu +certifikát č. 17850 (vyd. 25000 sad)
Ročníková sada 2004 (1,2,5,10,20,50 Cent, 1,2 Euro) - orig. balení v koženkovém obalu peněženkového typu +certifikát č. 09199 (vyd. 20000 sad)
Ročníková sada 2004 (1,2,5,10,20,50 Cent, 1,2 Euro) - orig. balení v koženkovém obalu peněženkového typu +certifikát č. 08256 (vyd. 20000 sad)
Ročníková sada 2004 (1,2,5,10,20,50 Cent, 1,2 Euro) - orig. balení_mírně poškoz.
Ročníková sada 2005 (1,2,5,10,20,50 Cent, 1,2 Euro) - orig. balení v koženkovém obalu peněženkového typu +certifikát č. 02070 (vyd. 20000 sad)
Ročníková sada 2006 (1,2,5,10,20,50 Cent, 1,2 Euro) - orig. balení v koženkovém obalu peněženkového typu +certifikát č. 01572 (vyd. 20000 sad)
Ročníková sada 2009 (1,2,5,10,20,50 Cent, 1,2 Euro) - 10. výročíWWU orig. balení
Ročníková sada 2009 (1,2,5,10,20,50 Cent, 1,2 Euro) - orig. balení v koženkovém obalu peněženkového typu +certifikát č. 05192 (vyd. 20000 sad)
Rumunsko, Ferdinand I. (1914-1927)
1 Leu 1924(2x), +2 Lei 1924(3x), +5 Lei 1930 H, +5 Ban 1906 J7 ks
1-1
Rusko, Petr I. (1689-1725)
Ag Kopějka, datovaná slovanskou numerikou
1/2