Konvenční měna, údobí let 1848 - 1857
1/4 Krejcar 1851 B_tém.
1/4 Krejcar 1851 B
Rakouská a spolková měna, údobí let 1857 - 1892
2 Tolar spolkový 1857 A - Jižní dráha, znač.CR (K.Radnitky) replika - značeno BIJ, Punc. 2x, Ag 41 mm, Punc.999, 37.12 g _orig.etue + certifikát
2 Tolar spolkový 1857 A - Jižní dráha, znač.CR (K.Radnitky) replika - značena Numismatica Istria Trieste 1973 - 1983 SnPb 41 mm_dr.hry
Tolar spolkový 1858 A_tém.
Tolar spolkový 1858 V_dr.rysky
Tolar spolkový 1860 A
Tolar spolkový 1864 B
Tolar spolkový 1865 A
2 Zlatník 1859 B_dr.v.stř.v av., dr.hr.
2 Zlatník 1859 B
2 Zlatník 1864 A_tém.
2 Zlatník 1869 A_tém.
2 Zlatník 1874 b.zn._tém.
2 Zlatník 1879 stříbrná svatba_dr.rysky
2 Zlatník 1879 stříbrná svatba_čet.dr.hry, dr.rysky
2 Zlatník 1879 b.zn.
2 Zlatník 1887 b.zn._2x hr. v av. tém.
2 Zlatník 1889 b.zn.