Ferdinand V., 1835 - 1848
Boehm - AE medaile na korunovaci v Praze 7.9.1836 - poprsí zprava,opis / ležící lev, korun. znak, písmo, 47mm, 63.318g, Nov.D.1c, ČS.1493, P.III/3, patina
Boehm - AE medaile na holdování v Sedmihradsku 1837 - korunov.poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opisy, 47mm, 61.192g, Nov.E.1c, P.4/3, M.2568, krásná patina
Ferdinand V. a manželka Marie Anna
Loos a Held - tolar. medaile na kor. v Miláně 1838 - dvojportrét zleva, opis/ milánský dóm, opis a nápis, Ag 42mm, 29.037g, Nov.J.2b, M.2584, rysky, téměř R!
Tautenhayn - Státní cena za chov koní b.l. - hlava zprava, latinský opis/ český nápis ve věnci, Nesign., Punc., Ag900, 40mm, 15.406g, ČS.1567, vl.rysky, pat.
Jauner - AR oválná premijní medaile zemědělská b.l. - poprsí zleva ve věnci / rozsévač s obilím, pluh, věnec z obilí a révy, Sign., 42/49 mm, 33.691g, etue
Nesign. - poprsí zleva, opis a věnec / včely a úl jako alegorie spořivosti, opis, mosaz 35 mm s původ. raženým ouškem, pěkná patina, téměř
Rabausch - nástup. medaile 2.12.1848 - poprsí zpředu, opis / Boží oko, korunovační insignie na oltáři, opis, Sign.R, cín 41mm, Nov.3c, nep.hr., dr.rysky
Rabausch - nástup. medaile 2.12.1848 - poprsí zpředu, opis / Boží oko, korunovační insignie na oltáři, opis, Sign.R, cín 41mm, Nov.3c, hr., rysky, pův.etue
2/1
Lange - AE medaile na vítězství u Novary 1849 (1914) - poprsí zleva, opis / Victorie na quadrize doleva, písmo, Sign., bronz 64 mm, jako M.2636, dr.hr., pat.
Fabris - položení základ. kamene Jižní dráhy 1850 - poprsí císaře zleva, opis /slavnostní scéna v Terstu, opis a nápis, Sign., bronz 58 mm, H.3751(Ag), patina
Medaile na korunovaci v Budíně 8.6.1867 - korunovaný znak, maďar. opis / budova parlamentu, maďar. opis a nápis, Nesign., postř.bronz 38 mm, Nov.N.12a, pat.
Tautenhayn - návštěva Božího hrobu v Jeruzalémě 1869 - portrét zprava, opis/ personifikace Víry mezi dvěma anděly, opis a nápis, měď 72mm, 122.907g, H.3806(AR)
Nesign. - medailka na uvítání císaře v Čechách 1874 - královská koruna, český opis / korunovaný císařský monogram a heslo, cín 32 mm s původním ouškem, skv.
Schwartz - jubilejní živnost. výstava ve Vídni 1888 - císař na trůnu čelně mezi čtyřmi postavami/ 9-řádkový nápis ve vavřínovém věnci, Sign., bronz 64 mm, téměř
Nesign. - na svěcení císařského zvonu v Retzu 1889 - poprsí zprava ve vavřínovém věnci / zvon, znak, opis, měď 43 mm, dr.hr., mírně kor., patina
Christlbauer - němec.medaile na návštěvu Prahy 1891 - poprsí zprava, latinský opis/ německý 7-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlacený bronz 54 mm, Haus.713, rysky
Marschall - jubilejní průvod vídeňských dětí 1898 - poprsí zprava, vavřín. ratolest / dívka s květinami a 4-řádkový nápis, Sign., bronz 29 mm s původ.ouškem
Nesign. - medailka na 50 let vlády 1898 - poprsí zprava, vavřínová ratolest, opis / zářící koruna a vročení ve věnci, postř. mosaz 34 mm s pův. ouškem
Scharff - medailka na 50 let vlády 1898 - poprsí zprava, nápis, vročení / mladé poprsí zleva, opis, vročení, Punc., Ag 26mm, 7.947g, ČS.1613, H.3883
Scharff - medailka na 50 let vlády 1898 - poprsí zprava, nápis, vročení / mladé poprsí zleva, opis, vročení, Ag800, 26mm, 7.947g, ČS.1613, H.3883, dr.hr.