Psí známky
Lysá nad Labem, okr. Mladá Boleslav b.l. - číslo 265 - mosaz 35x31 mm s původním otvorem pro zavěšení
Neoficiální pamětní medaile 2006 - na 140 let bitvy u Hradce Králové - komitét pro udržování památek, Nesign., postříbřený bronz 35 mm s válečnou stuhou
Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
Rodina a zářící slunce, Sign.JP (Prinz) / v reversu Winter-Adler-Wien, bronz 24 mm se zavír. špendlíkem
Pamětní medaile na 25.výročí Února, VM.57, stužka, původní etue
Svaz protifašist.bojovníků - zlatá medaile, VM.217a
Československo - resortní medaile a odznaky
Nejlepší pracovník (hornictví) - Rychlorazič, Nesign., smalt.bronz 41x54 mm se zavír. špendlíkem, hrany, škr., poškozený smalt
2
Československo - různé
ČSTV - jehlicová miniatura medaile Za zásluhy, jako Pulec.C.30-h, Nesign.(J.Prádler), patinov.bronz, dvě varianty: Sign.ZUKOV-PRAHA 7, Nesign. 2ks
KSČ - pamětní plaketa k 20.výročí únorového vítězství 1948 - 1968, Sign.Z, patinovaný bronz 52 mm, původní etue s udělením "Pánek Josef - 25.února 1968"
Lidové milice - Čestný odznak, Sign.Kremnica, část. smaltovaná zlacená bronzová hvězda 45 mm se šroubem, podložkou a maticí
Lidové milice - odznak Vzorný milicionář - typ 1970, Sign. Biž.06.Jablonec.n.N., eloxov. hliník 33x40 mm s upínacím šroubem, podložkou a maticí
Belgie
Leopold II. - záslužný civilní kříž - III.třídy, BB.98, bez stuhy
Německo - BRD
Dělostřelectvo - náprsní odznak, Sign.OLC, patinovaný postříbřený bronzový plech 46x53 mm se čtyřmi patkami
Dělostřelectvo - náprsní odznak, Sign.OLC, postříbřený bronzový plech 46x53 mm se čtyřmi patkami
Berlín - čepicový odznak s městským znakem (patrně policejní)
1-
Polsko - závěsné miniatury řádů a vyznamenání
Řád Praporu práce RPL (1952) - II.třída, jako WB.106-2-b, smaltovaný postříbřený bronz s jehlicí
Záslužný kříž RP (1944) - I., II., III. třída, jako WB.112-1-abc, pozlacená, postříbř., patinovaná
Konvolut miniatur vojenských odznaků 10ks
Velká Británie
RAF - čepicový odznak vojenského letectva - ražba pro české veterány RAF k návštěvě v Anglii v roce 1991, Nesign. (Silka, Jablonec n.N.), zlac.bronz 39x41 mm
Jiří z Poděbrad, 1458 - 1471
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.21, Cn.66, 0.444g, nep.nedor., nep.kor., pěkná patina, starý sáček (s nesprávným popisem: Mezivládí, 1444-1452)
Vladislav II., 1471 - 1516
Pražský groš, Há.X - blíže neurčený, 2.885g, exc., nedor., patina, starý sáček
-2/2-