Olomouc-biskup., Jacob Ernst Liechtenstein, 1738-1745
Tolar 1740, S-V.907 (A/A), 29.003g, nep.exc., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Olomouc-arcibiskup., arciv. Rudolf Jan, 1819 - 1831
20 Krejcar 1820, S-V.1201 (A/A), 6.633g, drobná vada razidla, pěkná patina
Olomouc-arcibisk., Friedrich z Fürstenbergu, 1853 -92
Radnitzky - AE intronizační medaile 8.9.1853 - poprsí zleva, opis / znak pod kardinálským kloboukem, opis, Sign., 42mm, 34.078g, Taul.313, dr.hr., vlas.rysky
Tautenhayn - AR medaile na kněž. jubileum 24.10.1886 - poprsí zprava, opis / chrám sv. Václava v Olomouci, opis, Sign., 48mm, 40.761g, Taul.339, vlas.rysky
Olomouc-arcibiskup., Leopold Prečan, 1923 - 1947
Hladík - AR na 200 let korunovace Matky Boží 1932 - Olomoucká Madona, opis / Kopeček u Olomouce, písmo, Ag 987, 45mm, 42.478g, Taul.387, BK.28/3A, nep.hr.
Hladík - AR na 200 let korunovace Matky Boží 1932 - Olomoucká Madona, opis / Kopeček u Olomouce, písmo, Ag987, 25mm s pův.ouškem, 8.382g, Taul.390, BK.28/4A
Olomouc-arcibiskup., Josef K. Matocha, 1948 - 1962
Doležal - AR intronizační medaile 2.V.1848 - poprsí zprava, latinský opis / osobní znak, latinský opis, Sign., patinované Ag987, 50mm, 52.969g, Taul.404
Paderborn - biskup., Theodor v.Fürstenberg, 1585-1618
Groš 1615 - s titulem Matyáše II., Sa.3089 (1671), 0.990g, dr.vady razidla, nedor., skvrna, patina
Pasov - biskupství, Ernst von Bayern, 1517 - 1540
Batzen (Groš) 1519, Sa.1009 (obr.445), 3.080g, krajový střížek, nep.nedor., pěkná patina
Poděbrady
AE medailka na obnovení chrámu Panny Marie a památku popravy kutnohorských havířů 13.9.1896, Sign. Šmakal, 27/34mm, 11.997g, Přib.187, nep.hr., patina, téměř
Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830
Putinati - 100 let svatořečení Jana Nepomuckého 1829 - chrám Sv.Víta, opis a nápis / nápis ve vavřínovém věnci, Sign., bronz 50 mm, Don.4655, hr., rysky, pat.
Praha-arcibisk., Alois Josef Kolovrat-Krakovský
Lang - AE introniz. medaile - 17.dubna.1831 - Kristus jako dobrý pastýř, český opis / znak, české opisy, Sign., 34mm, 16.489g, Don.4667, Přib.501, dr.hr.
Praha-arcibisk., Ondřej Alois Skarbek, 1833 - 1838
Lerchenau - AR intronizační medaile 16.II.1834 - Kristus jako pastýř, opis / korunovaný znak, dvojitý opis, Sign., 34mm, 17.431g, Don.4668, Přib.503, pat.
Praha-arcibisk., Alois Josef Schrenk, 1838 - 1849
Lerchenau - AE introniz. medaile 4.XI.1838 - korunov. znak, dvojitý český opis/ Boží oko a nápis ve věnci, Sign., 35mm, 24.262g, Don.4671, Přib.504, patina
Praha - metropolitní chrám Svatého Víta
Sarkofág sv. Jana Nepomuckého pod baldachýnem / 6-řádk.německý nápis, 1829, Sign.ST (F.Stuckhart), olovo 40mm, jako Přib.581a, pěkná patina
Chrám sv.Víta, plán dostavby, latin. opis / sv.Václav na koni zleva, latinský opis, Sign.V.Kříž, Ag 41mm, 23.053g, Přib.655a, nep.hr., nep.rysky, pěkná pat. R!
Chrám sv.Víta, plán dostavby, latin. opis / sv.Václav na koni zleva, latin. opis, Sign.V.Kříž, bronz 41mm, 57.618g, Přib.655b, nep.hr., pěkná patina R!
Rajhrad na Moravě - kanonie premonstrátů
Účelová známka - 1 L. (litr) b.l., mosaz 22 mm, pěkná patina R!
Salzburg-arcib., Leonard von Keutschach, 1495 - 1519
Batzen 1500 L, Zot.60, Pr.99, Sa.860, 3.150g, nedor., pěkná patina
Salzburg-arcib., Jan Jakub Khuen-Belasi, 1560 - 1586
2 Fenik (15)65?, Zot.725, Pr.631, 0.500g, nep.nedor., pěkná patina