Mlynář Miroslav, 1938 -
Galerie DAF - Návštěva papeže v Československu 1990 - portrét zleva, ozdobná mříž, opis / v negativu pečeť galerie, Sign., patinov. bronz 50 mm, Rv. od lepidla
Mrázek Alexander, 1918 - (?)
Československá akademie věd (1967) - hlava Jana Ev. Purkyně zprava, opis / lat. nápis, ratolest, tabulka pro udělení, český opis, Sign., bronz 65 mm
Nálepa Josef, 1936 -
Franz Kafka 1997 - portrét mírně zleva, Davidova hvězda, opisy, Sign., patinovaný jednostr.bronz 55 mm
Nejtek Václav, 1899 - 1958
50 let Jednoty uměleckých výtvarníků 1898/1948 - socha na podstavci, za oknem moderní budovy / velká písmena JUV, opis, Sign., patinovaný bronz 55 mm
Odehnal Antonín, 1878 - 1957
Československá obec sokolská - Přebornici b.l. - cvičící žena, sokol, ohňový oltář, opis / vavřínová a lipová snítka, písmo, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Ministerstvo veř. zdravotnictví a tělesné výchovy - Vítězství b.l. - velký státní znak, opis / Niké věnčí atleta, nápis, Sign., patinovaný bronz 45 mm
Otáhal Karel, 1901 - 1972
Tenis - čtyřhra mužů b.l., bez nápisu, neuděleno, Sign., patin. eloxovaný jednostraný hliník 66x47 mm
Pátek Karel, 1856 - 1910
Ignát Herrmann b.l. (1900) - poprsí v klobouku zleva, opis / snítka v kartuši, na listech názvy knih, Sign., cín 38 mm, PZ.393, dr.hr., dr.rysky, patina
Peter Andrej, 1912 - 2003
Jan Amos Komenský b.l. - poprsí zleva, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Banská Štiavnica - 350 let výbušnin v hornictví 1977 - pohled do důlní šachty, opisy / podzemní výbuch, nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
SNS Bratislava - 550 let udělení mincovních práv 1980 - pregéř, nápis / dvě medaile a listina s pečetí, opis, Sign., patinovaný bronz 80 mm
Johannes Nepomuk Hummel - 150.výročí úmrtí 1987 - poprsí čelně, vročení / dům v Bratislavě, nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923
B.Smetana - Prodaná nevěsta ve Vídni 1.-8. VI. 1892 - hlava zleva ve věnci, Národní divadlo, opis / Jeník a Mařenka, opis, Sign., bronz 45mm, hr., rys., lakovaná
Prádler Jiří, 1929 - 1993
ČKD Praha - Za zásluhy a spolupráci (1961) - dělník a opis / emblém firmy na globu, ozubené kolo, nápis, Sign., zlacený bronz 60 mm, původní etue
Jiří z Poděbrad - 500 let mírového poselstva 1964 - korunované poprsí zleva, opis / český znak a listina s pečetí, Sign., patinovaný bronz 62 mm
Mistr Jan Hus - 550 let upálení 1965 - poprsí zleva, opis / zářící plamen, vročení, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 70mm
Interkamera Praha 1969 - oko, clona fotoaparátu, opis / mozaika, vročení, Sign., bronz 67 mm, etue
Památník národ. písemnictví - Jaroslav Vrchlický 1972 - hlava mírně zprava, vročení, opis / lev s listinou, opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm, nep.škr.
Bohuslav Martinů - Polička b.l. (1980) - hlava zleva, vavřínová ratolest, opis / nápis v koruně stromu, v pozadí město, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Karlovy Vary - Johann Wolfgang Goethe 1992 - hlava zleva, opis / budovy, znak města, nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, původní etue