Leopold II., 1790 - 1792
Větší jeton na volbu ve Frankfurtu 30.9.1790 - poprsí zprava, opis / korunovační insignie na oltáři, písmo, Ag 26mm, 3.886g, Nov.D.1b, M.2206, mírně just., pat.
AR menší jeton na holdování stavů ve Flandrech 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 22mm, 2.996g, Nov.K.7b, M.2233, H.3264, pat.
AE menší jeton na holdování stavů ve Flandrech 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 21mm, 3.517g, Nov.K.7c, M.0, H.3264, patina
AR menší jeton na holdování v Hannegau 1791 - poprsí zprava, opis / 5-řádk.nápis ve věnci, Nesign., 21mm, 2.837g, M.2232, Novák.L.1b, nep.nedor., pěkná patina
Marie Carolina a Ferdinand Neapolský
Wirt - příjezd na uherskou korunovaci 4.11.1790 - dvojportrét, opis / Panonia a Dunaj, písmo, Sign., Ag 48mm, 43.681g, M.2217, H.3251, dr.hr., rysky R!
Arcivévoda Ferdinand, 1754 - 1806
Krafft - cínová medaile na převzetí Lombardie 1771 - poprsí zprava, opis / person. Milána a řeky Pádu, písmo, Sign., 49mm, 24.908g, M.2036(AR), nep.hr.,pat.
František II., 1792 - 1835
Menší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 14.7.1792 - koruna, žezlo, meč a jablko, opis / 9-řádkový nápis, Ag 20mm, 2.176g, M.2270, H.3334, Nov.E.8b, patina
AE menší jeton na holdování v Hennegau 1792 - poprsí zprava, opis/ ruce spojené nad oltářem, opis a nápis, měď 22 mm, Nov.G.1c, M.2266, LG.XIV.1189, nep.nedor.
Lang - prémiová medaile - školní odměna za píli b.l. - poprsí zprava, opis / nápis, Sign., Ag 29mm s pův. závěsem, 9.384g, dr.vada razidla, dr.hr., rys., pat.
Lerch - německá medaile na obsazení Paříže 30.5.1814 - nápis ve vavřínovém věnci/ nápis uvnitř roztrhaného řetězu, Sign., patinované lité železo 53 mm
AE jeton na holdov. stavů v Miláně 15.5.1815 - znaky Milána a Benátek pod korunou, opis / koruna, nápis, 22mm, 5.086g, Nov.R.3c, M.2417, nep.hr.,nep.rys.,pat.
František II. a Alžběta Würtemberská
Wirth - cínová medaile na zásnuby ve Vídni 8.1.1788 - dvojportrét, opis / 5-řádkový nápis, Sign., cín 42mm, M.2177(AR), H.3321(AR), nep.rysky, skvrnky, patina
0/1
Marie Terezie, manželka Františka II.
Menší jeton na korunovaci v Budíně 10.6.1792- koruna, žezlo a vavřínová snítka, opis / sedmiřádkový nápis, Ag 20mm, 2.197g, Nov.S.3b, M.2264, H.3330, poškrábaný
Arcivévoda Karel Ludvík - polní maršál, 1771 - 1847
Pittner - 50.výročí bitvy u Aspern 22.V.1809 (1859) - jezdecký pomník arcivévody, opis / 6-řádkový nápis ve věnci, Sign., cín 33 mm, nep.hr., nep.rysky, pat. R!
Arcivévoda Josef Antonín - uherský palatin, 1776-1847
Jednostranná litá dutá železná medaile b.l. - poprsí mírně zprava, německý opis, Sign. nečitelná, 55mm, 38.735g, nepravidelný okraj, pěkná patina R!
Arcivévoda Johann - říšský kancléř, 1848 - 1849
Sebald a Neuss - na volbu říšským kancléřem 1848 - poprsí mírně zleva, opis / budova národ. shromáždění ve Frankfurtu, opisy, Sign., Ag 40mm, 26.102g, rysky
Arcivévodkyně Marie Luisa, dcera Františka II.
AR větší jeton na sňatek s Napoleonem I. 11.3.1810 - dvě pochodně spojené stuhou, opis a nápis / nápis ve věnci a opis, 29mm, 8.969g, M.2373, H.3684, nep.rysky
Ferdinand V., 1835 - 1848
Menší jeton na korunovaci v Bratislavě - 28.IX.1830 - dvojportrét Františka II. a Ferdinanda, opis / koruna a nápis, Ag 20mm, 3.272g, M.2517, Nov.A.4b, dr.hr.
Menší jeton na korunovaci v Bratislavě - září 1830 - dvojportrét Františka II. a Ferdinanda, opis / koruna a nápis, Ag 20mm, 3.286g, M.2517, Nov.A.6b, rys.,pat.