Mitrovský z Mitrovic a Nemyšle, Antonín Friedrich
AR životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841 - hlava zleva, opis / 19-řádk. latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, 43.762g, BPM.283, Don.3606, pat.
Monfort, Ernst Josef, 1734 - 1758
Krejcar 1744 - bez císařského titulu, KM.170, 0.660g, pěkná patina
Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858
Seidan - AE medaile Jednoty krasoumné v Čechách 1859 - hlava zleva, opisy/ pomník maršála v Praze, nápisy a opisy, Sign., 80mm, Don.3698, MZČ.150/24, dr.rysky
Seidan - AE medaile Jednoty krasoumné v Čechách 1859 - hlava zleva, opisy/ pomník maršála v Praze, nápisy a opisy, Sign., 80mm, dr.rys., skvr., poškozená etue
Schwarzenberg, Karel Filip
Canzani - na jmenování guvernérem Lombardie 1850 - poprsí zleva, opis / římský voják s mečem, ratolestí a štítem, opis, Sign., 55mm, hr., škr., rysky, patina
Schwarzenberg Johannes, vévoda krumlovský, 1860-1938
Španiel - AE medaile na 70.narozeniny 1930 - poprsí zleva, opis / pětiřádkový latinský nápis a vavřínová snítka, Sign., patinov.bronz 75 mm, 163.744g, nep.hr.
Schwarzenberg František a Amelie z Lobkowicz
Weyr a Špánek - AR tenký svatební jeton 1944 - znak, řády a opis / znak, vročení a opis, Sign.GW, Nepunc., 24mm, 3.835g
Šlik Štěpán a bratři, 1505 - 1526
Tolar 1526, Jáchymov-Mergenthal, BPM.401/400, Don.3770, letopočet dělený 15-26, 28.209g, nep.kor., nep.hlazený v ploše, pěkná patina RR!
1/4 Tolar b.l., Gemisch a Gebhart, BPM.383, Don.3751, 6.517g, nep.nedor., mírně kor., tmavá patina R!
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1633, Jičín-Steinmüller, Ne.95, Meyer.328, 1.722g, nep.nedor., pěkná patina
Windischgrätz, Josef Mikuláš, 1746 - 1802
1/2 Tolar 1777, M.3280, H.5704, PR.257, 13.468g, dr.vada razidla, dr.hr., vl.škr., pěkná patina R!
Wolf Wřesovec z Wřesovic - president královské komory
AR ražená medaile (jeton) b.l. - portrét zprava, opis / znak, dva opisy, Nesign., 26mm, 4.917g, BPM.68, FW.4299, Pro.E.14a, Don.3964, dr.hr., patina R!
Krnov, Georg Friedrich, 1543 - 1603
Krejcar 1563 - s tit. Ferdinanda I., Sa.22 (obr.4), 0.695g, vylomený okraj, nedor., patina R!
2/2-
Lehnice-Břeh, Christian, 1639 - 1672
VI Krejcar 1665 bz, Pfahler, Sa.435 (není vyobrazen), 3.044g, nep.vady materiálu, nep.nedor., nep.rysky R!
Těšín, Adam Václav, 1594 - 1617
3 Groš 1597, Sa.26 (obr.18), Kop.5622, 2.240g, mírně exc., nedor., pěkná patina RR!
3 Krejcar (1)609 HT, Hans Tuchmann, Sa.47 (obr.26), Kop.5600, 1.770g, nep.exc., dr.vada razidla, nedor., patina R!
Brno - Obřany a Maloměřice
Svěc. praporu jednoty katolických mužů a jinochů 1900 - svatý Václav, opis a nápis / emblém jednoty, opis, bílý kov 34 mm s původním ouškem, vady razidla, škr.
Erlau-arcibisk., Josef kardinál Samassa, 1873 - 1903
AR medaile na 50.výročí svěcení 1902 - poprsí čelně, nápis / kalich, 8-řádk.latinský nápis, věnec, Sign. Beck, Punc., Ag900, 56mm, 57.255g, Haus.7090, patina
Gurk - biskupství, Franz Xavier von Salm, 1783 - 1822
Tolar konvenční 1801, KM.2, 28.047g, pěkná patina R!
Hradec Králové
V.všeobecný sjezd katolíků českoslovanských 1909 - znak, vavříny, písmo / dvě ruce drží kříž, koruna, lipový věnec, Nesign., Al 30 mm s ouškem, kraj.stříž.