Jablonec nad Nisou
Reklamní jeton České mincovny b.l. - emblém mincovny v koruně jabloně, opis / emblém, opis, kruh českých lvů, Nesign., mosaz 30 mm
Mladá Boleslav
Nesign. - 100 let založení automobilky 1895 / 1995 - starý automobil, starý znak, nápis / nový automobil, znak a nápis, Punc., Ag999, 30mm, 9.982g, pat., téměř
Praha
Upomínka základ. kamene Národního divadla 16.V.1868 - budova Národního divadla / nápis ve věnci, Nesign., cín 38 mm, Don.4915, původní ouško odstraněno, rysky
Velké Národní divadlo v Praze, dvojitý opis / nový most pražský, dvojitý opis, Nesign., cín 40 mm s původním raženým ouškem, hrany, poškrábaný revers
1/2
Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské
Chaura a Abraham 1895 - Čeněk Gregor, protektor výst. mírně zleva, opis / pohled na Malé náměstí, nápis na stuze, cín 33x33 mm s původním raženým ouškem, skvrny
Stojící sv. Václav, opis / Průmyslový palác, králov. koruna a opis, 1895, Nesign., cín 31 mm s původním raženým ouškem a stužkou, patina
Československo - medaile s portrétem Klem. Gottwalda
V.Housa - medaile podnikového výboru KSČ VŽKG 1976 - poprsí zprava, opis / hvězda, vavřín.snítka a nápis, Sign., patinovaný postř. bronz 60 mm, Nov1.4.40a
Česká republika
Reklamní jeton České národní banky a České mincovny b.l. (cca 2015) - genius se lvem, opis / český lev, nápis, Sign.H (Harcuba), mosaz 30 mm, nep.hr.
Německo - DDR
Marburg - 550 let university 1527/1977 - zakladatel, historické budovy, opis/ moderní budovy, město, nápis, Nesign., postř.bronz 38 mm, nep.hr., vl.rysky
Velká Británie
Princ Albert - Průmyslová výstava v Londýně 1851 - poprsí zleva, opis / nápis na globu, orel, věnec a opis, Sign.W.Wyon, bronz 44 mm, dr.hr., nep.úhozy
Drahotní medaile
Sign.FH (Hörnlein) 1923 - lichvář na snopu obilí, nápisy / 7-řádk.nápis, bronz 38 mm, dr.vada razidla, pěkná patina, lakovaná
Hörnlein - ceny v Sasku v únoru 1923 - klečící muž a žena, lebka / obelisk se znakem, ceny potravin, Sign., bronz 38 mm, pěkná patina, lakovaná
Hörnlein - ceny v Sasku v červenci 1923 - klečící muž a žena, lebka / obelisk se znakem, ceny potravin, Sign., bronz 38 mm, pěkná patina, lakovaná
Hörnlein - ceny v Sasku v srpnu 1923 - klečící muž a žena, lebka / obelisk se znakem a nápis, Sign., bílý kov 38 mm, dr.hr., dr.rysky
Hörnlein - ceny v Sasku v červenci 1923 - zoufalá matka s dítětem / 7-řádkový nápis v trnitém věnci, Sign., bronz 28 mm, krásná patina, lakovaná
Filatelistické medaile, plakety a odznaky
Praha 1974 - 35 let klubu filatelistů Slovan, Nesign., patinov. bronz 50 mm, udělení "J.Skřivánek"
Hrací a početní známky
Prusko - Fr.Wilhelm II. - hrací známka 1796 A, Nesign., mosaz 24mm, 3.565g, nep.exc., rysky, patina
Prusko - Fr.Wilhelm II. - hrací známka 1796 A, Nesign., mosaz 24mm, 4.106g, nep.hr., rysky, patina
Odznaky
Milavče b.l. - odznak s poprsím svatého Vojtěcha, Nesign., hliník 25x30 mm s jehlicí
Žižka Jan - 500.výročí smrti obhájce české demokracie 1424/1924, Nesign., bronzový plech 26x38 mm s jehlicí