Časopisy
Numismatické zprávy roč.1937 - 1939, čísla 15 - 29, II.svazek s 16 tabulkami a 342 vyobrazeními + Sběrateský ruch s 12 vyobrazeními vydavatel K.Chaura, 193 str., ex libris arch.Frant.Vítek a Zdeněk Nechanický_vázané
Z
Numismatické zprávy roč.1937 - 1939, čísla 15 - 29, II.svazek s 16 tabulkami a 342 vyobrazeními + Sběrateský ruch s 12 vyobrazeními vydavatel K.Chaura, 193 str._vázané
Staré aukční katalogy :
Gilhofer a Hess (Wien, Luzern) - sbírka Franze Trau - Münzen der Römischen Kaiser, 22.V.1935 - 4727 pol., 53 tabulek_vázané
Aukční katalogy :
Aste Bolaffi - sbírka Giovanniho Fattoviche - Rakousko a Rakousko - Uhersko, I.část 11.6.2015 422 pol., II.část 2.12.2015 360 pol._brožov. 2 ks
Meister &Sonntag, 1.aukce 20.9.2004 - sbírka Dietiker Böhmen 763 pol. + výsledková listina
Patenty a cirkuláře :
Marie Terezie, 16.VIII.1763 - upozornění na falešná Sovrana 1759 vyobrazení mince
Marie Terezie, 8.1.1779 - ceny pruských mincí vyobrazení mincí
František II., cirkulář moravského a slezského gubernia v Brně 23.7.1813 - udávání cen v konvenční měně _dr.perforace při okraji
Různé :
Rak.-Uhersko - kalendář na rok 1859 - Das neue Geld - k zavedené rakouské měny, 94 str., 1 tab., vyobrazení _titul.list dr.poškozen
Rak.-Uhersko - plakát k zavedení rakouské měny, b.l. Sign.Finančním úřadem pro Slezsko 1893_dr.stopy po vyvěšení
Leopold VI., 1210 - 1230
Vídeňský fenik, panter zleva, Koch.112, Luschin.12
Rudolf III., 1298 - 1306
Fenik b.l., Vídeň, Koch.199, Luschin.93 (uvádí pod Albrechtem I.)
Zikmund Tyrolský, 1439 - 1496
Sechser b.l., Hall, Sa.818/345, MT.23/48_dr.ned.
Ladislav Pohrobek, 1452 - 1457
Vídeňský fenik se čtyřrázem z r.1456, Rad.23
-1/-
Ferdinand I., 1526 - 1564
Sechser b.l. Hall, M-A.1(tab.4/8), Ma.1642, Sa.830/353_č.ned.
Sechser b.l. Hall, M-A.1(tab.4/8), Ma.1646_dr.ned.
3 Krejcar 1534, Rakousy-Linec, M-A.17, tab.2/19
2 Krejcar b.l., Tyroly - Hall, M-A.5 (tab.4/14), Sa.831/354, Ma.1780 _R!
2 Krejcar 1563, Tyroly - Hall, M-A.46, Ma.1777-9_č.ned.střed
2 Krejcar (1/2 Batzen) 1561, Vídeň - Hartmann, M-A.44 (tab.1/25)