Karel VI., 1711 - 1740
Richter - medaile na spojenectví čtyř (1718) - poprsí zprava, opis / Evtopa na býku se štítem a liktorskou sekerou, písmo, Sign., cín 55mm, M.1538, dr.rys.,pat.
Roettiers - AR jeton na holdování v Ypern (1720) - poprsí zprava, opis / městský znak, opis, Sign.R, 31mm, 9.040g, H.2612, dr.vada raz., vl.škr., patina
Karel VII. Bavorský, 1742 - 1745
Vestner - na volbu císařem ve Frankfurtu 24.1.1742_07 poprsí, opis / Boží oko, štít s nápisem, štítonoši, písmo, AE 44mm, 30.004g, Nov.B.7b, ČS.1300, Don.2858
Schild a Kräll - volba císařem ve Frankfurtu 1742 - poprsí zprava, opis/ Germanie u oltáře, opis a nápis, Ag 26mm, 6.481g, Nov.B.28b, nep.hr., nep.rysky, pat.
Větší jeton na volbu cís. ve Frankfurtu 24.1.1742 - poprsí zprava, opis / Germanie u oltáře, opis a nápis, Ag 26mm, 6.777g, Nov.B.28b, För.237, patina
Enke - korunovace císařem ve Frankfurtu 12.2.1742 - poprsí zprava, opis / Boží oko, znamení planet, klenoty, Ag 23mm, 4.283g, Nov.C.9a, pěkná patina RR!
Karel VII. Bavorský a Marie Amalie
A.Vestner - AE na korunovaci císařského páru 1742 - dvojportrét zprava, opis / klenoty na oltáři, postavy a písmo, Sign., 43mm, 24.468g, Nov.D.3c, hr., patina
Marie Terezie, 1740 - 1780
Menší jeton na holdování ve Vídni 22.XI.1740 - lev se znakem a křížem, opis / koruna a 9-řádk.nápis, Ag 21mm, 2.260g, M.1680, H.2839, Nov.B.2b, patina
Pittner - odhalení pomníku ve Vídeňském Novém Městě b.l. - poprsí zprava, opis / pomník, opis, Sign., cín 50 mm, nep.hr., nep.rysky, úhozy v reversu
Würt a Tautenhayn - odhalení pom. v Klagenfurtu 1872 - poprsí zprava, opis / socha císařovny na podstavci, opis, Sign., měď 61mm, H.6498, dr.hr., nep.rys., pat.
Marie Terezie a František Lotrinský
AR medaile na založení kláštera sv.Kateřiny v Linci 1745 - dvojportrét, opis / 9-řádkový nápis, Nesign. (Donner), 49mm, 34.944g, H.2883, vada mat., nep.rysky
František I., 1745 - 1765
AR menší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 4.X.1745 - Boží oko, klenoty na oltáři, opis / koruna, nápis, Ag 21mm, 1.928g, M.1764, Nov.D.19b, nep.nedor., pat.
Donner - návštěva vídeňské mincovny 1754 - poprsí zprava, opis / Apolón s váhami v ruce, písmo, Sign., Ag 45mm, 34.744g, revers jako MMT.114, dr.hr.,dr.rys.
Josef II., 1780 - 1790
Josef II. a Josefa Bavorská
Berckel - AR 40mm na holdování ve Flandrech 1781 - poprsí zprava, opis / holdovací scéna, písmo, Sign., 25.755g, M.2139, H.3155, Nov.H.3b, dr.rysky, patina
Berckel - AR 27mm na holdování ve Flandrech 1781 - poprsí zprava, opis / 4-řádk.nápis ve věnci, Nesign., 6.317g, Nov.H.6b, M.2141, vlas.rysky, pěkná patina
Wirt - odhalení pomníku ve Vídni 1806 - poprsí zprava / jezdecká socha na podstavci, opis a vročení, Sign., Ag 49mm, 35.036g, M.2346, H.3392, dr.hr., vl.rysky R!
Josef II. a Leopold II.
AR jeton na návštěvu uherských horních měst 1764 - dva portréty proti sobě, opis / pětiřádkový nápis a zkřížená kladívka, 22mm, 2.217g, M.1927, H.3130
Av. Marie Amélie a Ferdinand Bourbonský z Parmy
Viedeman - svatební jeton 27.6.1769 - portrét zprava, opis / genius s pochodní a říční bůh pod palmou, písmo, Sign., Ag 26mm, 3.820g, M.1999, H.3304, patina