Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Kalendářní medaile s daty významných událostí 1881 - dvojportrét zprava, opisy / kalendář. tabulka, opisy, zn."Unecht", zlacený bronz 37 mm, dr.hr., dr.rysky
Arcivévoda František Ferdinand, 1863 - 1914
Jauner - jubilejní výstava nábytku ve Vídni 1901 - poprsí zpředu, opis / 6-řádkový nápis, věnec a opis, Nesign., zlacený bronz 50 mm, hr., dr.rysky
Schwerdtner - zahradnická výstava ve Vídni 1901 - poprsí zprava, opis / kytice a 5-řádkový něm. nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, téměř
Schwerdtner - zahradnická výstava ve Vídni 1901 - poprsí zprava, opis / kytice a 5-řádkový něm. nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, dr.hr.
Marschall - výstava Adria ve Vídni 1913 - hlava zprava, opisy / sedící postava, loď na moři, antické památky, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Hartig - medaile na sarajevský atentát 28.6.1914 - poprsí zprava, nápis / trnový věnec a datum úmrtí, okolo vavřínový věnec, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Weinberger - medaile na sarajevský atentát 28.6.1914 - poprsí zpředu, opis/ ležící postava obtočená hadem, zářící koruna, opis, Sign., patin.bronz 50 mm, téměř
Arcivévoda Eugen - velmistr řádu, 1863 - 1954
Odhalení pomníku pluku "Deutschmeister" 1906 - dvojportrét zleva, opis / pomník a nápis, Sign. Schwerdtner jun., patin. bronz 62 mm, nep.škr., téměř
Arcivévoda František Salvator a Av. Marie Valérie
Scharff - AR medaile na svatbu v Ischlu 31.VII.1890 - dvojportrét zleva, opis / alegorie, dva znaky, nápis na stuze, Sign., 43mm, 39.647g, H.4017, Haus.408, rys
Arcivévoda Ferdinand Karel, 1868 - 1915
Ústí nad Labem - Všeobecná německá výstava 1903 - poprsí částečně zleva, věnec, opis/ alegorie s městem v pozadí, opis, Nesign., zlacený bronz 61 mm, téměř
Karel I., 1916 - 1918
Marschall - 3. mezinár. farmaceutická výstava 1913 - poprsí arcivévody zprava, opis/ had s miskou, 5-řádk. nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Karel I. a Zita
Marschall - svatební medaile 21.X.1911 - dvojportrét, opis / dva znaky pod korunou, věnec z růží, opis, Sign., patinovaný postř. bronz 80 mm, dr.úhozy v Av.
Weinberger - svatební plaketa 21.X.1911 - dvojportrét zprava, koruna, andílci, monogramy a opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 60x60 mm
Arcivévoda František Josef Otto, 1912 - 2011
Kautsch - medaile k pátým narozeninám 1917 - portrét zprava, opis / korunov.znak, vavřínové snítky a opis ve věnci, Sign., patinovaný bronz 65 mm, dr.hr.
Coudenhove-Kalergi, hrabě Johannes, 1893 - 1965
Hartig - AR pamětní medaile na rozšíření titulu 1917 - poprsí zprava v uniformě, opis / znak na plášti pod korunou, opis, Sign., Punc., 44mm, 29.903g, patina
Hlavsa Petr z Liboslavě a Hanuš Špigl z Milčic
Početní groš b.l., Don.3417, BPM.16/128, Pro.B.77.1, Pž.57, 23mm, 3.440g, nep.nedor., pěkná patina, téměř
Jellačič Josef - polní zbrojmistr, 1801 - 1850
Jellačičův revoluční zlatník 1848 - poprsí zprava, opis / hvězda, půlměsíc a opis, Nesign., Ag 27mm, 9.428g, H.7374, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
Liechtenstein, Josef Václav, 1748 - 1772
Videman - AR jeton na odhalení pomníku ve Vídni 1773 - poprsí zprava se Zlatým rounem, opis/ pomník, děla, prapory a nápis, Sign., 25mm, 3.904g, dr.škr., patina
Liechtenstein, Josef Johann Adam, 1712 - 1732
Pozlacené jednostranné výstavní odražky dukátu, podobné jako Fr.9, v reversu čísla 21 a 22, pat. R!
1,1
Metternich, Stephania
Vídeň - Slavnost rajských zahrad v Belvederu 1898 - Portrét zleva, opis / zámek, zahrada, opis a nápis, Nesign., postříbřený bronz 24 mm s původním ouškem