Trautson, Pavel Sixtus, 1550 - 1621
3 Krejcar (1)618, Vídeň, FW.914, podobný jako PR.204, ale menší poprsí a perlovec v aversu i reversu, 1.739g, nep.nedor., patina
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1627, Jičín-Reick, Nech.27, Meyer.75, 1.496g, vada mater., nedor., nep.dvojráz, pěkná pat.
3 Krejcar 1628, Jičín-Reick, Nech.48, Meyer.134, Don.3991, 1.459g, vady mater., nedor., patina
3 Krejcar 1633, Jičín-Steinmüller, Ne.95, Meyer.328, Don.4016, 1.528g, napr.okraj, vl.škr., pěkná patina
3 Krejcar 1630, Zaháň-Jacob, Nech.120, Meyer.245, Don.4003, 1.608g, nep.nedor., pěkná patina R!
Chaura a Špánek - tolarová pamětní medaile 1934 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opis a nápis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 28.448g, hrana, patina
Lehnice-Břeh, Jan Christian a Jiří Rudolf, 1602 -1621
3 Krejcar (1)620 HR, mincovna Rychleby, Sa.166 (obr.48), 1.335g, nedor., patina
Lehnice-Břeh, Christian, 1639 - 1672
XV Krejcar 1663 bz, Pfahler, Sa.432 (obr.151), 6.300g, dr.vady materiálu, nedor., tmavá patina
3 Krejcar 1661 EW, Weiss, Sa.427, 1.796g, drobné vady materiálu, škr., patina
Lehnice-Břeh, Ludwig, 1653 - 1663
XV Krejcar 1662 bz, Sa.407 (obr.141), 6.091g, dr.vady materiálu, nep.nedor., pěkná patina, téměř
Vratislav (Breslau) - město
24 Krejcar 1622, Sa.107, 5.254g, nedor., patina R!
Bamberk - biskupství, Lothar Franz, 1693 - 1729
4 Krejcar 1700 GFN, KM.85, 1.795g, nep.napr.okraj, nep.rysky, pěkná patina
Bamberk - biskupství, Franz Ludwig, 1779 - 1795
Kontribuční tolar 1795, KM.146, Dav.1939, 28.016g, dr.vada razidla, nep.nedor., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Č.Budějovice-biskup., Johann Valer. Jirsík, 1851-1883
AE úmrtní jeton 23.2.1883 - znak pod kloboukem v gotické kružbě / 6-řádkový nápis ve věnci, Nesign., 27mm, 5.344g, Don.4157, Přib.52, pěkná patina R!
Cheb
Balmberger - svěcení obnov.kostela sv. Mikuláše 1894 - světec, nápis na stuze a něm.opis/ chrám, něm.opis, Přib.75, Ag 50mm, 53.921g, vlas.rysky, patina
Jáchymov : Nikl Milicz a jeho dílna
David a Jišaj u stromu, nápis a opis / zvěstování Panny Marie, nápis a opis, b.l., Katz.410a, lité stříbro v rámečku 50mm, 35.464g, pěkná patina, téměř
Kristus jako Salvator Mundi, opis / Beránek Boží, opis, b.l., lité stříbro 33mm, 12.095g, Katz.486, Don.4330, naprasklý a vylomený okraj, pěkná patina R!
Jáchymov : Concz Welcz a jeho škola
Sedící svatý Pavel s knihou, opis / Saul padá z koně zasažen poznámím, opis, Sign.GW, Katz.260, Don.4311, lité stříbro 32mm, 12.379g, stopa po oušku, patina
Jáchymov : nesignované medaile
Jonáš vystupuje z velryby, opis / zmrtvýchvstání Krista, opis, b.l., lité slabě zalcené stříbro 48mm, 41.657g, dobře opravená stopa po oušku, patina
Münster - biskup., Maximilian Friedrich, 1762 - 1784
AR medaile k dokončení stavby biskup. zámku 1767 - zámek, 3-řádk. nápis a opis / alegorie, 3-řádk. nápis a opis, Sign.Epli, 41mm, 27.435g, pěkná patina RR!