Metternich, Clemens Wenzel Lothar, 1773 - 1859
Pichler - AR medaile Vídeňské akademie umění 1835 - hlava zleva, opis / sedící múza, písmo, Sign., 44mm, 43.853g, H.7479, Don.3599, nep.rysky, pěkná patina
Pichler - AE medaile vídeňské akademie umění 1835 - hlava zleva, opis / múza s atributy umění, písmo, Sign., 44mm, 60.081g, Don.3600, nep.nedor., patina
Loos a Held - AR pamětní medaile 1836 - hlava zprava, opis/Austria s rohem hojnosti, znak na sloupu, písmo, Sign., 34mm, 13.523g, H.7478, dr.hr., dr.rysky, pat.
Lange - AE pamětní medaile 1841 - poprsí zprava, opis / alegorie práva a síly, znak, opis, Sign., 49mm, 65.672g, Don.3602, BPM.272, nep.hr., dr.rysky, téměř
Monfort, Anton III., 1693 - 1734
1/2 Krejcar 1726, KM.128, 0.395g, pěkná patina R!
Monfort, Ernst Josef, 1734 - 1758
Krejcar 1757 - bez císařského titulu, KM.170, 0.675g, nep.vada materiálu, nep.vada razidla, pěkná patina
Nádherný-Borutín, Ervín a Dinka z Ringhofferů
Svatební medaile 1900 - dva andělé drží korunu nad rodovými znaky a květy / 12-řádkový nápis ve věnci, Nesign., Nepunc., Ag 50mm, 51.305g, hr., dr.rysky R!
Paumann Anton - svobodný pán
Nesign. - AE jeton ve stylu početního groše 1859 - rodový znak s dvěma přilbicemi, opis / 3-řádk. nápis v kartuši, 24mm, 3.276g, Don.3636, dr.hr., vl.škr.
Schaffer Tobiáš a manželka Marie Anna rozená Tucherin
Početní groš b.l., Pro.B.203/2, BPM.376, Don.3730, Pž.199, 22mm, 3.362g, nep.nedor., nep.kor., patina
Schaumburg-Lippe, Wilhelm Carl August
AE děkovná medaile poddaným z Náchod. panství 1866 - letící Furie s pochodní nad krajinou, opis / monogram opis, 46mm, 38.007g, Don.3554, hrany, úhozy, pat. R!
Schwarzenberg, Ferdinand Wilh. Eusebius a Marie Anna
Tolar 1696 MM - na spoluvládu, Vídeň-Mittermayer, Dvojportrét zprava, opis / dva korun. znaky, květiny a opis, 28.751g, Don.3868, M.3229, P.121, m.o., pat.
Schwarzenberg Karel - polní maršál, 1771 - 1820
Pichler - AE pamětní medaile, b.l. - poprsí zprava, opis / Mars se štítem a vavřínovou ratolestí, písmo, Sign., 47mm, 54.323g, Don.3889, hr., dr.rysky, patina
Šliková Alžběta (z Wartenbergu), manž.Vavřince Šlika
Portrétní medaile b.l. (1578), Nesign., jednostranný cínový odlitek razidla aversu medaile Katz.507, pat.
1-
Šlik Jindřich, 1612 - 1650
Groš 1628 - s tit. Ferdinanda II., Norimberk-Putzer, Don.3788, BPM.449, 1.826g, prohnutý, nedor., patina
-2/1-
Groš 1629 - s tit. Ferdinanda II., Norimberk - nezn. mincmistr, Don.3792, BPM.453, PR.186, 1.632g, nedor., patina R!
Groš (1)632 - s tit. Ferdinanda II., Planá-Candler, BPM.467, Don.3804, 1.573g, nedor., pěkná patina
Groš 1637 - s titulem Ferdinanda II., Planá-Candler, BPM.475, Don.3812, 1.758g, dr.vady razidla, nep.nedor., pěkná patina
Steinperger ze Steinpergu, Hans -horní mistr na Kaňku
Početní peníz b.l., Pro.B.225/1, BPM.558, Don.3928, Pž.206, 22mm, 1.543g, dvě dírky, mírně kor., patina
-2/2-
Strnad z Freytok, Adam, úředník mincovny v Kutné Hoře
Početní groš b.l., znak, opis / 4-řádkový nápis v kartuši, Pro.B.231/1, BPM.565, Don.3934, Pž.207, 21mm, 2.110g, nep.nedor., mírně kor., patina
Tegetthoff Wilhelm - admirál, 1827 - 1871
Tautenheim - AE medaile na odhalení pomníku (1877) - poprsí zprava, opis / Niké na mořském koni, nápis, Sign., 62mm, 110.659g, H.7689(AR), Haus.2296, pat.